Hát mindenkinek más a kedvence. De azért vannak izgalmas jelenetek itt is.
247 levél
Válasz 01.10.16. 20:05 #17
c-3po
nos engem abszolút nem köt le az F1, taj unaom az egész 1.30 óra elmegy és semmi, nézed ahogy mennek körbe-körbe, néha a box 1-2 aggódó pofa, mutatják ahogy töltik a kocsit, néha baleset,de semmi mozgalom meg egész idő alatt veem-veem jó magas hangon, nekem nem jön be.
5959 levél
Válasz 01.10.16. 19:39 #16
Mephisto
elfelejtettük:

halál az év elején - szomorú eset...

Scumi és Barichello ellentét: Schumi-t Barichelo az év közben elengedte, s ezzel pontokat és erőt is vesztett Rubens Azt nem kellett volna, és vigyázzatok Ferrari fanek! Én NEM FELEJTEK!!!

Most vagy jó Raikkonen és Heidfeld (7, 9. hely), vagy az autójuk a jó. Mert Heidfeld egyből a "nagyok" után van, s ő volt a jobb a csapatnál, olyan Button feeling: nem biztos hogy a pilóta annyira jó, lehet, hogy csak jó a csapat?
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
9789 levél
Válasz 01.10.16. 19:21 #15
Gillette
Szerintem a versenyek nem voltak valami izgik és ez altalában így volt az utobbi 3-4-5 évben(persze mindig voltak kiemelkedően jó versenyek de csak 1-2pl.:1998 Spa.vagy a monacoi versenyek ),de hol vannak már a 80-as 90-es évek izgalmaihoz képest.

RTL és F1:én nem bánom hogy az RTL Klub közvetíti jövőre a versenyeket-persze sanálom az m1-et hisz 22 évig ők közvetítették és ez óriási veszteség nekik-hisz gondoljunk csak a boxgálákra milyen magas színvonalon oldották meg őket és valószinüleg több erdekességet hallhatunk versenyek elött és után.Talán még a szabadedzéseket is közvetítik majd.

Az M1-nek meg azt javasolnám hogy közvetítsék a Motogp-t.Ott úgy is van magyar versenyző és a versenyek is (ez az idei volt a 2. szezon amit végignéztem és bátran állíthatom)izgalmasabbak mint az F1-ben.Ugyanis itt nincsen akkora különbség cspat és csapat között,sokkal nagyobb szerepe van a képességnek mint a versenyzők alatt lévő járműnek.
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
2064 levél
Válasz 01.10.16. 18:49 #14
Norad2
Jó: Sumi lett a világbajnok.
a versenyek nagy része izgalmas vo. Volt izgalom, akció, útközés, kocsitörés dögivel.

Rosz: Nem az Tv1 közvetíti a többi versenyt hanem a béna rtlclub, am alig tud normálisen sugározni.
hadzsi
Én pedig remélem,hogy Montoya a jövő évben ilyenkor már világbajnokként "sütetteti" a hasát Monte-Carlo valamelyik strandján.Már ha jó lesz az idő!
"We have the best two teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves" /Bill Shankly/
336 levél
Válasz 01.10.16. 11:42 #11
Qper
Remélem véget ér a Ferrari hegemóniája (vagy Haegemonia-ja, és a három élcsapat közötti erőviszony kiegyenlítődik valamelyest, mert az F1-es közvetítések mostanában felérnek egy nagy adag altatóval. baromira unalmas, hogy ez a Schumacher gyerek 6 kört ráver mindenkire.

Hol van itt a verseny kérdem én?
Nem hiszek a női nemben....Csak a női igenben
2319 levél
Válasz 01.10.16. 07:09 #10
matarese
Hát, nemtom. Az a helyzet, hogy a mostani nagydíjon Ralfi szabálytalan volt Barichelloval szemben a boxkiálláskor. Mindenki látta, a Dani is mondta. Versenybíróink azonban nem itéltek semmit. Na erről ennyit, hogy ki mennyit ért hozzá.
Egyébként meg az RTL (ami úgye német, és Sumi forever), sem mondja ki annyit a Sumika nevét, mint a Palik, aki bár azt mondja, hogy nem drukkol senkinek, annyira látszik rajta, hogy SUMI-fan.
Ja, és jövőre már jók lesznek a kocsik, úgyhogy nem kell aggódni amiatt, hogy nem lesz ellenfele Sumikának.
408 levél
Válasz 01.10.15. 17:57 #9
Telapo
Talán azért mutatják Őt olyan sokszor, mert ő határozza meg mostanában a forma 1-et, azt hogy szabálytalankodik-e, vagy nem azt hagyd a versenybírákra, lehet hogy jobban értenek hozzá mint te!
ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD
952 levél
Válasz 01.10.15. 16:42 #8
Gebasz
Schumi megöli a F1-et. Hakkinen legalább ellenfele volt tavaly, de most már ô se tudta számomra izgalmassá tenni a versenyeket. Személy szerint nagyon örültem Montoya és Kisschumi sikereinek, de annyire még nem erôsek, hogy kialakuljon egy világbajnoki verseny. Jövôre nincsenek illúzióim, pláne ha az RTLKlub közvetiti akkor több lesz a reklám mint a verseny.
2580 levél
Válasz 01.10.15. 15:36 #7
AriAmi
Schumit azért nem szeretem, mee lehet, hogy jó pilóta, de mindenki nyalja a seggét. A futamokon a kamera 99%-ban őt közvetíti, mind1, hogy bénázik, ha szabálytalankodik, az neki nem számít, és ebből rohadtul elegem van.
2319 levél
Válasz 01.10.15. 15:31 #6
matarese
De remélem, hogy nem lesz még egy ilyen gyötrelmes év.
Sumi, Sumi, Sumi. Már kezdett unalmas lenni.
matarese
Csak. Kicsit unalmas futam volt, én sajnáltam Alesit, és Raikkönent is, hogy így végezték. Persze a lényeg, hogy halálos baleset nélkül
2580 levél
Válasz 01.10.14. 16:43 #2
AriAmi
Hogy ezt miért nem lehetett Mephisto topicjába írni...
811 levél
Válasz 01.10.14. 16:31 #1
Magellan
Szép volt jó volt. Nekem tetszett. Sumi nyert. Bemutatkozott az új Sauber. Jos szerzett 1 pontot.