Írd ide hozzászólásod:

Menju73
Menju73 [19]
Tegnap Barcelona-Real Madrid meccs volt.
0-0 volt egészen a 62. percig, amikor egy nagyon buta védelmi hibát ejtettem, kihoztam a félpályáig az egyik védőm, miközben a Barca támadott, majd a másikat is, de egyik sem tudta megszerezni a labdát. Természetesen a középen helyezkedő Etot kiindították, aki bement a kapuig és ellőtt Iker mellett. Pár perc múlva tetéztem a bajt, hiszen egy felszabadítónak szánt lövéssel Cannavaro telibe lőtte a kapumat 2 méterről. Átszerveztem a felállást 4-2-2-2-re és teljes erővel támadni kezdtem. 72. percben felvágták Van Nisteroy-t, 11-es. 1-2, majd az aggresszívitásán kissé feljavított Fernando Torres (leigazoltam három meccsel ezelőtt)megszerzett egy labdát a 16-os közelében és kirúgta a rövid sarkot. 2-2. Ekkor cseréltem hármat. A beállított Gagonak egy 95 százalékos ziccert nyomtam be, és nem hibázott a 82. percben, pedig a lövőkéje csak 40 körül van. A 4-2-es végeredményt Cannavaro állította be, egy lapos szögletből megkapott labdát 6-8 méteres terelgetés után a 16-osról egy védő lábán megpattintva bombázott a bal felső sarokba a 85. percben.
Szenzációs meccs volt, kár hogy nem láttátok.