Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

The Settlers II 10th Anniversary

Vissza a kezdetekhez felújított formában.

2006.06.12. 18:51 | szerző: Madrac | kategória: Játék

Még 1996-ban jelent meg az akkor korszakalkotó játék második része, mely most The Settlers II 10th Anniversary címmel teljesen 3D-s megjelenítéssel és sok újítással visszatér. Városunkban újra igen fontos szerepe lesz az utaknak, hisz mindent itt szállítanak majd, fontos, hogy könnyen elérhetőek legyenek az egyes helyek. Harmincegyféle épület, huszonötféle lakos, öt katonai egység és harmincegyféle áru áll majd a rendelkezésünkre, hogy felépítsük kis városunkat, melyben szinte minden mindennel összefügg. A kor és a népek változnak, ie 5. században játszódik és a rómaiak, núbiaiak és a kínaiak versengenek egymással. ■

előző
következő
The Settlers II 10th Anniversary
The Settlers II 10th AnniversaryThe Settlers II 10th Anniversary
The Settlers II: 10th Anniversary
A legutóbbi The Settlers II: 10th Anniversary cikkek, hírek

hozzászólások (0)

további hírek

Bámulatos Red Dead Redemption 2 trailer

Az ígéreteknek megfelelően megérkezett a várva várt előzetes.

Nintendo Switch néven jön az új konzol

Megvan az eddig NX munkanéven futó gép megjelenési dátuma is.

Ingyen Dungeon Keeper az Originen

Ismét egy régi klasszikus van az On the House akcióban.

Tényleg jön a Red Dead Redemption 2

Csütörtök délután trailert is kapunk.

Hozza a várt szintet a Battlefield 1

Mától megvásárolható az első világháborút feldolgozó akciójáték.