Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

SimCity Societies - részletek

Novemberben érkezik az új SimCity.

2007.06.22. 15:51 | szerző: Retee | kategória: Játék

Nemrégiben jelentették be, hogy az igen szép múltra visszatekintő SimCity sorozat egy újabb taggal fog a jövőben bővülni. A SimCity Societies azonban jelentősen el fog térni az elődöktől, hiszen újdonságként megjelenik a szociológia variálásának a lehetősége is. A sokoldalú város-építővel igazán egyedi, saját stílusú várost hozhatunk létre. A lehetőségek száma végtelen, bármilyen társadalmat teremthetünk, a nomád településtől kezdve, a kísértetvároson és a spirituális közösségen át, egészen a modern metropoliszig.
„Az új SimCity-vel rengeteg izgalmasan játszható városfajtát próbálhatunk ki” – nyilatkozta Rod Humble stúdióvezető – „Teljes mértékben a hangulatomtól függ, hogy épp milyen közösséget hozok létre. Néha agresszív rendőrállamot építek, máskor a trópusokon alapítok nomád települést, ahol a polgárok teljesen önellátóak és harmóniában élnek a környezetükkel. A SimCity Societies minden idők legrugalmasabb városépítő játéka lesz!” A játék során több mint 350 szabadon kombinálható épülettípusból választhat a polgármester, és nyugodtan játszhatja a szélsőségeket is. Például, hogy mi történik akkor, ha szembeszállunk a hatalommal egy féktelen orwelli társadalomban, vagy hogy boldogan élünk-e a vidámpark-városban az óriáskerekek és csokigyárak között. A játék előrehaladtával és városunk fejlődésével fokozatosan nőnek ki a földből az újabb létesítmények, épületek, amelyek társadalmunkat előrevihetik, de ép úgy vissza is vethetik. A Societiesben városunk fejlődését egy új típusú erőforrás, a „társadalmi energia” is befolyásolja majd. Ennek mértéke kizárólag azon múlik, hogyan alakítjuk, használjuk és kombináljuk erőforrásainkat: az ipar, a gazdagság, az engedelmesség, a tudás, az áhítatosság vagy a kreativitás keverékét. Városunk az energiakombinációknak megfelelően máshogy viselkedik és néz ki. A futurista metropoliszoktól kezdve a jámbor, csendes városkákig mindenütt teremtőjük dönti el, hogy milyen elemeket egyesít és kapcsol össze. Érdekesség, hogy ezúttal nem a Maxis, hanem a Tilted Mill Entertainment készíti a játékot, amely a tervek szerint még idén novemberben a boltok polcaira kerül. ■

SimCity Societies
A legutóbbi SimCity Societies cikkek, hírek

hozzászólások (8)

dghost
dghost 2007.06.22. 21:23
Egy 10 ezres játékkal azért nem dobálóznék...:-P:-D
Balint13
Balint13 2007.06.24. 01:38
szerintem is jól hangzik, és én is a SimCity 4 óta egy Simcity játékkal nem jáccotam annyira nem tetszett...de ehhez talán lesz közöm :P
Morus
Morus 2007.12.20. 12:21
Gyerekek!!!! Tönkre vágták már ezt a jó kis játékot is....Aki nem hiszi járjon utánna! Ennek a játéknak több köze van inkább a The Sims sorozathoz mint a régi várostervezős részekhez.Hogy mindenféle várost hozhatunk létre?!
Mekkora etetés...Igen végül is minden féle várost hozhatunk létre , de úgy hogy mi rakosgatjuk le a házakat és minden egyéb épületet! Tehát ha vidám várost akarunk akkor vidám épületeket rakosgatunk le...ennyi!Nem ám változik a környezet ahozképest hogy miket csinálunk, nekem kell össze legóznom!HÁT
MI EZ KÉREM?!?!?! lakóövezetek helyett én nekem kell minden épületet lerakni!Mint valami ovisoknak szánt legocity....Akinek valamelyik Simcity tetszett az ezt a részt kerülje messziről mert semmi köze az elődökhöz......ajánlom inkább a City Life-ot most jelent meg a 2008 as szerkeztése komolyan mondom magasról üti az összes Simcity részt!Szégyelhetik magukat de úgyse fogják mert ugye ők a profitra kacsintanak hogy majd a sok The Sims rajongóval ezt is megvetessék.Mellesleg tényleg Simek szaladgálnak az utcán ami jó is ötletnek...de a többi...EZ MI EZ?!:-((
Willhave
Willhave 2007.12.27. 18:19
nekem valamiért nem indul
:-((:-((:-((
Lacko
Lacko 2008.01.04. 09:26
SimFarm nagyon-nagyon jó volt!!!!

Egyrészt a kis pöcsök valami hasznosat (növény- és állatnevek) is tanultak angolul, nem csak azt, hogy "railgun". Másrészt piszok hangulatos volt.

Két csoporttársam beszélgetett a 7-es buszon annó, hogy "Neked hány lovad van? Mert nekem 12", "Ááá nekem nincs egy se, nekem tehenem van vagy húsz: a multkor áttörték a karámot és lelegeltek két tábla kukoricámat..." Az utasok meg néztek, hogy ki ez a két zsítros paraszt. :D
további hírek

Bámulatos Red Dead Redemption 2 trailer

Az ígéreteknek megfelelően megérkezett a várva várt előzetes.

Nintendo Switch néven jön az új konzol

Megvan az eddig NX munkanéven futó gép megjelenési dátuma is.

Ingyen Dungeon Keeper az Originen

Ismét egy régi klasszikus van az On the House akcióban.

Tényleg jön a Red Dead Redemption 2

Csütörtök délután trailert is kapunk.

Hozza a várt szintet a Battlefield 1

Mától megvásárolható az első világháborút feldolgozó akciójáték.