Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

SimCity Societies Destinations

Készül a Societies első kiegészítője.

2008.02.19. 20:37 | szerző: Retee | kategória: Játék

Tavaly novemberben jelent meg a SimCity széria új darabja, a Societies, amelyben megalkothattuk saját városunkat, akár szélsőséges stílusban is, és újdonságként megjelent a társadalmi energia is. A játékhoz most bejelentették az első kiegészítőt, amely a SimCity Societies Destinations címet kapta, és elsősorban az üdülővárosok kialakítására koncentrál majd. Mediterrán térségekben hozhatjuk össze településünket, ahol a hangsúly a tengerpartra, azaz a beachre helyeződik, ami erőteljesen vonzza a turistákat is, akiket azonban egyéb látványosságokkal is elkápráztathatunk. Emellett több mint száz új épület, harmincöt új viselkedési forma a simek körében, és még egyéb újdonságok is megörvendeztetik majd a városépítésre vágyókat, igaz ennek dátuma egyelőre még nem ismert. Képek: ■

előző
következő
SimCity Societies Destinations
SimCity Societies DestinationsSimCity Societies DestinationsSimCity Societies DestinationsSimCity Societies DestinationsSimCity Societies Destinations
SimCity Societies Destinations
A legutóbbi SimCity Societies Destinations cikkek, hírek

hozzászólások (0)

további hírek

Bámulatos Red Dead Redemption 2 trailer

Az ígéreteknek megfelelően megérkezett a várva várt előzetes.

Nintendo Switch néven jön az új konzol

Megvan az eddig NX munkanéven futó gép megjelenési dátuma is.

Ingyen Dungeon Keeper az Originen

Ismét egy régi klasszikus van az On the House akcióban.

Tényleg jön a Red Dead Redemption 2

Csütörtök délután trailert is kapunk.

Hozza a várt szintet a Battlefield 1

Mától megvásárolható az első világháborút feldolgozó akciójáték.