Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

Expeditions: Viking bejelentés

Folytatást kap a 2013-as Expeditions: Conquistador.

2015.05.22. 15:37 | szerző: GeryG | kategória: Játék

A dán indie stúdió, a Logic Artists bejelentette, hogy készül az Expeditions: Viking, amely a 2013-as Expeditions: Conquistador folytatása lesz. A szerepjáték a 700-as évek második felében játszódik, mi pedig egy klán vezetőjét alakítjuk majd. Feladatunk többrétű lesz, hiszen egyszerre kell távoli vidékeken portyáznunk és biztosítanunk falunk védelmét. Két portyázás között falunkban húzhatjuk meg magunkat, amelyet fejlesztenünk is kell. Míg otthonunk fejlesztése és a portyák valós időben zajlanak, a csatákat már körökre osztva kell teljesítenünk. Az előző játékkal ellentétben itt már hősünk a párbeszédek mellett a harcokban is részt vesz.
Az Expeditions: Viking kizárólag PC-re készül, de egyelőre nem kapott megjelenési dátumot. ■

hozzászólások (0)

további hírek

Elindult a GWENT zárt bétája

PC-n és Xbox One-on kezdődött meg az újabb tesztkör.

Milyen lett a Titanfall 2?

Megérkezett a játék hivatalos launch trailere és az első értékelések.

Bámulatos Red Dead Redemption 2 trailer

Az ígéreteknek megfelelően megérkezett a várva várt előzetes.

Nintendo Switch néven jön az új konzol

Megvan az eddig NX munkanéven futó gép megjelenési dátuma is.

Ingyen Dungeon Keeper az Originen

Ismét egy régi klasszikus van az On the House akcióban.