Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

Expeditions: Viking bejelentés

Folytatást kap a 2013-as Expeditions: Conquistador.

2015.05.22. 15:37 | szerző: GeryG | kategória: Játék

A dán indie stúdió, a Logic Artists bejelentette, hogy készül az Expeditions: Viking, amely a 2013-as Expeditions: Conquistador folytatása lesz. A szerepjáték a 700-as évek második felében játszódik, mi pedig egy klán vezetőjét alakítjuk majd. Feladatunk többrétű lesz, hiszen egyszerre kell távoli vidékeken portyáznunk és biztosítanunk falunk védelmét. Két portyázás között falunkban húzhatjuk meg magunkat, amelyet fejlesztenünk is kell. Míg otthonunk fejlesztése és a portyák valós időben zajlanak, a csatákat már körökre osztva kell teljesítenünk. Az előző játékkal ellentétben itt már hősünk a párbeszédek mellett a harcokban is részt vesz.
Az Expeditions: Viking kizárólag PC-re készül, de egyelőre nem kapott megjelenési dátumot. ■

hozzászólások (0)

további hírek

Készül az Uncharted: The Lost Legacy

Chloe Frazer kalandjaival folytatódik a Naughty Dog szériája.

Hivatalos - Jön a The Last of Us: Part II!

Elképesztően zseniális előzetes! Folytatódik Joel és Ellie zseniális kalandja!

9 perc Prey

A rövidke előzetes után egy jóval tartalmasabb is érkezett a The Game Awardsról.

Tartalmas öt percben a Mass Effect: Andromedáról

Akció, felfedezés, dialógus, nyomozás és autózás, mind egy trailerben.

Death Stranding trailer a The Game Awardsról

Hideo Kojima nyerte az Industry Icon díjat, köszönetképpen pedig új előzetest villantott készülő játékából.