Watch Dogs 2
Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

Match Day DLC a Cities: Skylineshoz

Az EB alkalmából stadionokat emelhetünk virtuális városunkban.

2016.06.13. 13:12 | szerző: GeryG | kategória: Játék

Bár ezen a héten az egész videojátékos társadalom E3-lázban ég, ne feledkezzünk meg arról sem, hogy közben már javában zajlik a labdarúgó Európa-bajnokság is. Ennek alkalmából a Colossal Order csapata új ingyenes DLC-vel jelentkezett a napokban a Cities: Skylineshoz. A Match Day DLC kifejezetten a foci köré épül (nem az amerikai, az európai), így új stadionokat emelhetünk virtuális városunkban, hogy ott saját csapatunk játszhassa mérkőzéseit. Ez persze jelentős forgalomnövekedést is jelent majd a mérkőzések napján a stadion környékén, amire nekünk is fel kell készülnünk. Hogy mi is nyerjünk valamit a dologból, a jegybevételekből mi is részesedünk, valamint a stadionhoz kötődő szabályokat vezethetünk be, városunk csapatának színeit mi határozhatjuk meg. Az ingyenes DLC egy új frissítéssel egyszerre érkezett meg, ennek részletes leírását a Paradox Interactive fórumában olvashatjátok. ■

előző
következő
Match Day DLC a Cities: Skylineshoz
Match Day DLC a Cities: SkylineshozMatch Day DLC a Cities: SkylineshozMatch Day DLC a Cities: SkylineshozMatch Day DLC a Cities: SkylineshozMatch Day DLC a Cities: Skylineshoz
Cities: Skylines
A legutóbbi Cities: Skylines cikkek, hírek

hozzászólások (0)

további hírek

Renoir videoteszt

Kipróbáltuk az oldalnézetes noir platformert.

Regisztrálj a Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands zárt bétájára!

Egyelőre keveset tudni a bétáról, de várhatóan a következő hónapokban rajtol majd el.

JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #2

Nézd meg az első küldetés befejezését.

Készül az Uncharted: The Lost Legacy

Chloe Frazer kalandjaival folytatódik a Naughty Dog szériája.

Hivatalos - Jön a The Last of Us: Part II!

Elképesztően zseniális előzetes! Folytatódik Joel és Ellie zseniális kalandja!