Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

Match Day DLC a Cities: Skylineshoz

Az EB alkalmából stadionokat emelhetünk virtuális városunkban.

2016.06.13. 13:12 | szerző: GeryG | kategória: Játék

Bár ezen a héten az egész videojátékos társadalom E3-lázban ég, ne feledkezzünk meg arról sem, hogy közben már javában zajlik a labdarúgó Európa-bajnokság is. Ennek alkalmából a Colossal Order csapata új ingyenes DLC-vel jelentkezett a napokban a Cities: Skylineshoz. A Match Day DLC kifejezetten a foci köré épül (nem az amerikai, az európai), így új stadionokat emelhetünk virtuális városunkban, hogy ott saját csapatunk játszhassa mérkőzéseit. Ez persze jelentős forgalomnövekedést is jelent majd a mérkőzések napján a stadion környékén, amire nekünk is fel kell készülnünk. Hogy mi is nyerjünk valamit a dologból, a jegybevételekből mi is részesedünk, valamint a stadionhoz kötődő szabályokat vezethetünk be, városunk csapatának színeit mi határozhatjuk meg. Az ingyenes DLC egy új frissítéssel egyszerre érkezett meg, ennek részletes leírását a Paradox Interactive fórumában olvashatjátok. ■

előző
következő
Match Day DLC a Cities: Skylineshoz
Match Day DLC a Cities: SkylineshozMatch Day DLC a Cities: SkylineshozMatch Day DLC a Cities: SkylineshozMatch Day DLC a Cities: SkylineshozMatch Day DLC a Cities: Skylineshoz
Cities: Skylines
A legutóbbi Cities: Skylines cikkek, hírek

hozzászólások (0)

további hírek

Bámulatos Red Dead Redemption 2 trailer

Az ígéreteknek megfelelően megérkezett a várva várt előzetes.

Nintendo Switch néven jön az új konzol

Megvan az eddig NX munkanéven futó gép megjelenési dátuma is.

Ingyen Dungeon Keeper az Originen

Ismét egy régi klasszikus van az On the House akcióban.

Tényleg jön a Red Dead Redemption 2

Csütörtök délután trailert is kapunk.

Hozza a várt szintet a Battlefield 1

Mától megvásárolható az első világháborút feldolgozó akciójáték.