Konzol - Nintendo

UNIQLO UT Grand Prix 2017 a Nintendo játékaival

A pólótervező-verseny témáját ezúttal a Nintendo játékai és karakterei adják.

2016.07.05. 10:59 | szerző: GeryG | kategória: Konzol - Nintendo

A UNIQLO idén is meghirdette pólótervező-versenyét, amelynek témáját ezúttal a Nintendo játékai, karakterei és világai adják. A verseny fő célja, hogy ruházatokon keresztül kifejezzük a Nintendo játékok által nyújtott izgalmakat és örömöt a kreatív tehetséget támogatása közben. Az indulók a Nintendo közkedvelt Super Mario Bros., The Legend of Zelda és Donkey Kong sorozatain alapuló alkotásokat készíthetnek majd, illetve olyan népszerű Nintendo címek karaktereit is felhasználhatják, mint a Pokémon, az Animal Crossing, a Star Fox, a Pikmon, a Metroid, a Kirby és a Splatoon.
A verseny győztese 10 000 dolláros fődíjat vehet át a Japánban megrendezésre kerülő ünnepségen, amelyen a Nintendo ikonikus alakja, Shigeru Miyamoto is részt vesz – ő egyébként a zsűrinek is tagja. A második helyezett is jelen lehet a díjátadón, ő 3 000 dolláros díjat vehet át. A további döntősök fejenként 500 dollárt nyernek. Természetesen a győztes munkák a UNIQLO 2017 tavaszi-nyári kollekciójában is helyet kapnak női, férfi és gyermek méretben. A versenyre a hivatalos oldalon lehet regisztrálni augusztus 31-ig. ■