Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Egyéb

Álláslehetőség a Stormregionnél

2003.09.17. 23:02 | szerző: Dino | kategória: Egyéb

A Stormregion Kft. (Panzers, Swine készítői) budapesti, belvárosi irodájába főállású ENGINE-TESZTER munkakörbe keres lelkes, kitartó, szorgalmas játékrajongó munkatársat, akinek aktív segítségével és nagyon fontos munkájával a lehető legbugmentesebb játékokat tudjuk készíteni.

Feladatok:

    • Fejlesztés alatt álló játékprogramjaink funkcionális tesztelése.
    • Játékmenet tesztelése.
    • A tool programok tesztelése
    • Kompatibilitási tesztek készítése (Olyan tesztsorozatok összeállítása, amellyel rendszeresen ellenőrizheto a programok működése, az új funkciók, játékrészek beépítésekor azoknak teljeskörű tesztelése, az eddig már ellenőrzött részek rendszeres újraellenőrzése, mindezeket különböző hardver, op.rendszer és driver verziókon. Fontos hogy kiismerje részletesen a programjaink felépítését, és működésüket megismerve hibák esetén felderítse azok okait is.)

      Követelmények:

    • Számítógépes játékok szeretete
    • Híresebb stratégiai (RTS) játékok alapos ismerete
    • Jó kommunikációs készség (Világosan, összeszedett gondolatokkal, konstruktív, pozitív hozzáállással tudja írásban és szóban is kifejezni magát.)
    • Alkalmazkodó képesség
    • Logikai, matematikai készségek (A programjaink működésének, azok logikájának megértése.)
    • Középfokú angol nyelvismeret
    • Számítógépek összeszerelésében, driverek, op.rendszerek installálásában gyakorlat
    • Táblázatkezelő, szövegszerkesztő programok alapfokú kezelése
    • Határidők közeledtével túlórázásra hajlandóság

      Előny:

  • Pályaszerkesztési ismeretek (Készített már más játékokhoz azok editoraival pályákat, küldetéseket, triggerezési, scriptelési ismeretei vannak.)
  • Hivatalosan béta tesztelt már más játékot
  • Teszterként dolgozott más játékfejlesztő cégnél
  • Bugzilla hiba jelentő rendszer ismerete
  • Swine játékprogramunk alapos ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Programozási ismeretek (C++)

    Jelentkezéseket 2003.09.23-ig várjuk a job@stormregion.com címen, részletes önéletrajzzal és a fenti szempontokra kitérve rövid bemutatkozással. ■

hozzászólások (0)

további hírek

Tartalmas öt percben a Mass Effect: Andromedáról

Akció, felfedezés, dialógus, nyomozás és autózás, mind egy trailerben.

Death Stranding trailer a The Game Awardsról

Hideo Kojima nyerte az Industry Icon díjat, köszönetképpen pedig új előzetest villantott készülő játékából.

Várható megjelenések - 2016. december

Bár lecsengett az őszi főszezon, az utolsó hónapra is jutott néhány ígéretes premier.

Ingyenes Neverwinter Nightsszal indult el a GoG téli akciója

48 órán át szerezhető be ingyen az RPG Diamond Edition verziója.

JátszóDome: Killing Floor 2

Zoo_Lee a zombigyilkolós co-op játékba vetette bele magát.