Endure. In enduring, grow strong.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Moderátoroknak
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”


„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
)„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
I wish I could have known about the view from halfway down

I wish I could have known about the view from halfway down
Attól hogy nem látom, a beszélgetés folyamát még szétcseszi...de ja én kérek elnézést az alacsony toleranciámért!
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”



Man literally too angry to die
https://pastebin.com/2FDRPgpr
akit igazán zavar annak hajrá, a többi meg ne nyávogjon

I wish I could have known about the view from halfway down
I wish I could have known about the view from halfway down
De látom manapság a 100% botnak látszó nyomik is haladékokat kapnak...
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Bőven van fedezete a mondandómnak, annyit szeretnék jelezni.
Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.
Az "amit szabad Jupiternek nem szabad a kisökörnek" féle csendőrpertunak szeretnék világszinten véget vetni, és ha ez nem jött le a mondandómból, akkor nálad vannak bajok.
A magánélet-beli tapasztalataim alapján sokaknál belefér az, hogy megvonják azt az ellátást, ami nélkül éhenpusztul, mert valamelyik hatökör szerint jólvanaz hogy egy munkaképtelen embert D kategóriából átraknak C1 vagy B2 kategóriába, vagy mert a karcagi Kátaiban semmit nem kezdenek egy halálos beteggel (kivéve ha tűzközeli az illető) ellentétben mondjuk 15-20 évvel ezelőtthöz képest.
Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.
Az, hogy mi a véleményem a srácról, marginálisan érdekes csak, de az, hogy konkrétan folyamatosan nácizik másokat (és itt most aktívan itt fórumozó emberekről beszélünk), most engem konkrétan úgy beállítva, mint egy tömeggyilkost, kezdi kiütni a biztosítékot nálam.
Tudom, hogy ezerszer le lett ütve az ásó, hogy egyik fórumozó sem ér többet a másiknál etc, de kezdek eljutni oda, hogy ezt elengedem (ezt legutóbb fél évig bírtam, aztán tettem egy próbát, de eddig tartott), mert ez a direkt provokálás messze túlmutat azon az értelmes és konstruktív politikai vagy bármilyen vitán, ami ebben a topikban a megjelenése előtt zajlott. Szar végignézni hogy valaki radikalizálódik a középiskolai évei végeztével, de konkrétan nem lehet úgy beírni már semmilyen topikba, hogy ne jöjjön oda kommentelni és mindenbe belerántani az egyébként közveszélyességbe hajló nézeteit.
Szóval a kérdésem, hogy a megmaradt közösség érdekében nem lehet bannolni messziföldre innen?
A kibaszás társas játék, sose feledd.
I wish I could have known about the view from halfway down
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
“Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.”

Jó, persze a világ leggazdagabb emberétől is láttuk, hogy bérjátékosokkal húzza fel a Diablo profilját, aztán ékeskedik vele, mintha az ő teljesítménye lenne, majd ugyanúgy bedurcizik, amikor lebuktatják...
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
' forever blue !
De hasznos infó, hogy erre is figyeljünk, köszi.
Tails of Iron-nal szemeztem, olvasgattam/lestem teszteteket aztán csodálkoztam ,hogy egész hasonló volt a youtubeos teszt a Playdome tesztjéhez, utána kezdtem el a szöveget és a youtube vidit együtt meglesni...
Ahogy látom más oldal tesztjeiből is szeret "idézni" az alkotó.
“Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.”
Belinkelem a Dinonak topicba, ő fog tudni intézkedni copyright issue miatt."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Szeretném felhívni a figyelmeteket erre a youtube csatornára : (amennyiben ez a Playdome csatornája akkor tekintsétek a hozzászólásomat tárgytalannak)
https://www.youtube.com/watch?v=PstwndQAXdw&ab_channel=F3LHO
Itt szószerint a playdome-os Tails of Iron tesztet olvassa fel :
https://www.playdome.hu/cikk/56840/tails-of-iron-teszt-patkanyok-a-bekak-ellen
Itt pedig a Dredge tesztje hallható :
https://www.youtube.com/watch?v=sIzZ8ANc6m4&ab_channel=F3LHO
https://www.playdome.hu/cikk/60114/dredge-teszt-ki-lakik-odalent-kit-rejt-a-viz
“Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.”
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

I wish I could have known about the view from halfway down

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Ez történik, ha az adatbázisban egy mezővel arrébb írok át valamit. 

I wish I could have known about the view from halfway down
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot
- 2. Jövőre visszatér a gyökerekhez a 47-es ügynök, készül a Hitman Classic Trilogy Remastered
- 3. Bemutatkozott a Clutch, az egykori Forza-fejlesztők új játéka, amely jövő tavasszal jelenhet meg
- 4. Bő húszperces játékmenet-bemutatóval robbant be a köztudatba a God of War Laufey a State of Playen
- 5. Toronymagasan az ILL kapta a State of Play legbetegebb előzetesét, végre sokkal többet is láthatunk a jövőre érkező horrorból
Legfrissebb fórumtémák
- 16:48
- Játék kívánságlisták és várólisták [17]
- 10:07
- Ki mivel játszik mostanában? [8242]
- 12:35
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [4]
- 11:42
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [6]
- 18:23
- A Resident Evil Veronica nyitotta meg az idei Summer Game Festet [hozzászólások] [1]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]
- 11:32
- Szét*** az ideg [5483]
- 22:02
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1595]
- 21:15
- Ki van fent legtovább? [31520]