D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Moderátoroknak
I wish I could have known about the view from halfway down
Köszi!

Köszi előre is megnézitek!
D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Szenvedély nélkül a foci halott.

Szenvedély nélkül a foci halott.
Dino: megint eltűnt a hsz második fele mobilról (Iphone X, ios 16.3.1, Google Chrome) (a fent említett duplázásnál esett meg)
Új telóm van azóta, az előző ahol előjött az Iphone 6s, ios 13.x volt és szintén Chrome.

Pls a Helyzet topikban a #156426 hsz-be tegyetek egy szóközt, mert így félreérthető a mondatom.
"hallgatnod kell a főnök meg a kollégák f@szságait, ha tetszik, hanem és..."
helyesen
"ha tetszik, ha nem és..."
Köszi előre is!
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

I wish I could have known about the view from halfway down

Nekem ez jobban tetszett. Érted, eldöntheted.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
SPOILER
De ezt így ilyen teleshopos előadással a fejemben hallom.
Mondjuk az se semmi, hogy a bot neve rule34-es találatokat dob ki.
Azért bíztató, hogy van segítség, ha már nagyon szorulna a hurok az országban.
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
"valódi regisztrált hamis vezetői engedélyt"
I wish I could have known about the view from halfway down
Dino: köszi, kíváncsi vagyok lesz-e valami
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Egyébként Iphone-on 3-4. alkalommal fordul elő, ha tagolom bekezdésekkel a szöveget, akkor csak az első bekezdés marad meg. Ga szerkesztem, akkor is úgy működik ha bemásolom a szöveget.
Szeribted ezzel tudsz valamit kezdeni Dino?

Én speciel olvasva ami művelt kicsit reménykedtem, hogy a végén kiderül csak valami diplomamunkához gyűjt anyagot és nem komoly az egész akcíója...
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
A cheat az egy csalás, olyan dolog, ami ellent mond az adott játék saját maga által kialakított szabályainak. És használata érvényteleníti a játékot >> lásd ha ilyet használsz, a Steam ki is írja, hogy érvénytelen és nem rögzíti az így megszerzett acsikat pl. Az easy fokozat az nem ez, hiszen be van építve a játékba eleve.
A bug exploit/glitch az olyan valami, ami a játékban van építve, de annak nem szabályos használatával szerzel előnyt. A photo mode az érintett esetben ebbe a kategóriába esik, pedig nyilvánvalóan arra lett kitalálva, hogy körbefotózd a tájat, vagy mittomén.
És vannak a beépített könnyítések: célra húz a fegyver ha már közel jársz, több életed van, mittomén, játéka válogatja. Ezek a kevésbé ügyes/fiatal/idősebb/sztorira koncentráló gamereknek vannak kitalálva, nincs ebben semmi cink.
A fogalmi zavart arra értettem, pl. amikor írtad, hogy minden taktikai nézetes játék egy cheat. The what? Csalás egy mittomén, Total War játékban, hogy madárröpte-magasból nézem a csatateret?
Amire rá akarok mutatni, hogy egy gamer fórumon olyan beszélgetés zajlott, mintha most játszanál életedben először bármivel, a többiek meg próbáltak reagálni, közben nem igazán értette senki, hogy mi történik, de egyre hangosabban kiabáltál, a többiek meg ahelyett hogy hagyták volna, nem álltak ki a sztoriból.
Sokkal célravezetőbb szerintem a fórumot arra használni, hogy kiírjuk magunkból a szart, semminthogy levezessük a feszültségeket itt, főleg hogy utóbbi nyilván csak részeredményeket hozhat.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Legyetek jók (ha tudtok)!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Felfogod, hogy pontosan ezt csinálod, és hogy mi nem élvezzük, hanem mocsok fárasztó vagy? Le volt zárva az egész ott is, itt is, fogd már be végre a szádat.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot
- 2. Jövőre visszatér a gyökerekhez a 47-es ügynök, készül a Hitman Classic Trilogy Remastered
- 3. Bő húszperces játékmenet-bemutatóval robbant be a köztudatba a God of War Laufey a State of Playen
- 4. Bemutatkozott a Clutch, az egykori Forza-fejlesztők új játéka, amely jövő tavasszal jelenhet meg
- 5. Toronymagasan az ILL kapta a State of Play legbetegebb előzetesét, végre sokkal többet is láthatunk a jövőre érkező horrorból
Legfrissebb fórumtémák
- 06:53
- Játék kívánságlisták és várólisták [18]
- 10:07
- Ki mivel játszik mostanában? [8242]
- 12:35
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [4]
- 11:42
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [6]
- 18:23
- A Resident Evil Veronica nyitotta meg az idei Summer Game Festet [hozzászólások] [1]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]
- 11:32
- Szét*** az ideg [5483]
- 22:02
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1595]
- 21:15
- Ki van fent legtovább? [31520]