
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Moderátoroknak

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Szenvedély nélkül a foci halott.
hhhhh
,,Happiness is only real when shared."
Szenvedély nélkül a foci halott.
...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

,,Happiness is only real when shared."
Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
Lassan fizetést fogok kérni.



zsombor-nak, ha így folytatja, estére meg lesz a 200 hozzászólása és akkor gáz lesz

.In the deep and dark bowels of the underworld, order must be maintained.
, még csak ma regisztrálta magát, van már 36 hozzászólása, de egyiknek sincs értelme.In the deep and dark bowels of the underworld, order must be maintained.
legközelebb majd beleírok egy linket is.
Úgy látszik, h törölve lett (már ha ide írt)
"..Soha nem gondoltam volna hogy elvesztem őt... A rabszolgájaként végeztem, tennem kell valamit."
Ilyen seggarcú minimaxost még nem láttam, mint ez a sirdani, vagy hogy hívják.
---

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
i tell it like it is, cause im a bold figure
De nem fontos, nem jött rá válasz szal ez a kis eset nincs hatással a topic "renjére".
"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/

"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/
Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni. (Marcus Aurelius, római császár)
D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
vállald a feleloséget...


"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"
...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
én személy szerint csak végszükség esetén használom a kapott jogokat, mindössze egy hozzászólást töröltem a hardver rovatból, de ott jeleztem, illetve a Képek - bármiről rovatban töröltem hozzászólásokból linkeket, amit emberileg és erkölcsileg nemkívánatosnak és felháborítónak tartottam, szintén jelezve, mi történt... így korrekt szerintem, a továbbiakban is igyekszem ehhez tartani magam...
Meg tudnátok mondani nekem, hogy miért "tűnit" el nekem 1-2 olyan hozzászólásom, amiben semmi szerződésben leírt jogsértés, trágár szó vagy kalóz oldalakkal kapcsolatos dolgok nem voltak?
Vagy csak férrekattintottatok?

"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/
Pláne úgy, hogy tulajdonképpen semmi értelmes hozzáfűznivalód nem volt.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"

"Dilisek ezek a rómaiak...!"
szal ehhez csak annyit: szánalom
...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
Akkor biztos vmi régebbi tag, mivel tudott arról a részről."Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."
dfsf
sdf
sdf
sfs
g
STB...
...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
Egyébként akkor már a nevét is törőlni lehetne, mivel az is személyeskedő...

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."
de télleg ezt most hogy csinálta.. ?
"?"
...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
Bár nekem az a gyanus, hogy már eleve annyi volt neki, amikor megjelent és nem látom a topikokban, hogy hol szedte ezt össze.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Mivel fórumbeli jelenlétét eleve renitenskedéssel kezdte, jobban oda fogok rá figyelni. Ha esetleg valamit nem vennék észre szóljatok!
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
---

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!
Az állam én vagyok!!!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot
- 2. Jövőre visszatér a gyökerekhez a 47-es ügynök, készül a Hitman Classic Trilogy Remastered
- 3. Bő húszperces játékmenet-bemutatóval robbant be a köztudatba a God of War Laufey a State of Playen
- 4. Bemutatkozott a Clutch, az egykori Forza-fejlesztők új játéka, amely jövő tavasszal jelenhet meg
- 5. Toronymagasan az ILL kapta a State of Play legbetegebb előzetesét, végre sokkal többet is láthatunk a jövőre érkező horrorból
Legfrissebb fórumtémák
- 06:53
- Játék kívánságlisták és várólisták [18]
- 10:07
- Ki mivel játszik mostanában? [8242]
- 12:35
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [4]
- 11:42
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [6]
- 18:23
- A Resident Evil Veronica nyitotta meg az idei Summer Game Festet [hozzászólások] [1]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]
- 11:32
- Szét*** az ideg [5483]
- 22:02
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1595]
- 21:15
- Ki van fent legtovább? [31520]