28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Milyen könyvet olvastok mostanában?

vally
#62 vally [9774]
Megsajnáltam

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2005.02.02. 18:17
Lyobag
#61 Lyobag [6266]
hát valami oka kellett hogy legyen az iránta levő rendességnek!

Válasz erre

Előzmény: vally 2005.02.02. 18:12
vally
#60 vally [9774]
Én, meg a drogok

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2005.02.02. 18:11
vally
#59 vally [9774]
Ja, meg felajánlottad, hogy lecidázol

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Porker 2005.02.02. 18:09
Lyobag
#58 Lyobag [6266]
vagy csak részeg volt, esetleg be volt drogozva

Válasz erre

Előzmény: Porker 2005.02.02. 18:09
Porker
#57 Porker [8000]
Most mi a bajod?A múltkor kedves voltál, átküldted (volna) az NFSU 2 soundtrack-ot!Meg jót dumáltunk MSN-en!

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: vally 2005.01.31. 21:01
HTB
#56 HTB [4144]
most fejeztem be Pratchett Monstrous Regiment-jét
első Pratchett-könyv ami nem nagyon tetszett
ilyen is van

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

CamelX
#55 CamelX [6215]
Holnaptól ismét: Ádám Nádasdy: English Phonetics and Phonology

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Rupert
#54 Rupert [864]
Oktatasi Miniszterium:Egységes Érettségi Feladatgyűjtemény Matematika II.-ebbol szemezgetek(Meg azert egy kis Ian Watson fele Warhammer 40k-t )

Now you're a clone , With a heart of stone , Synthetic soul , Brainwashed and cold

Válasz erre

Wing
#53 Wing [4603]
Karel Vaněk: Švejk orosz földön

Faszányos

Válasz erre

Babykiller
#52 Babykiller [14268]
Én pedig a Hajós György: Bevezetés a geometriába című könyvet olvasom

Válasz erre

Lyobag
#51 Lyobag [6266]
én meg A régi és az új Erzsébet híd című könyvet lapozgatom, mást most nem...

Válasz erre

Babykiller
#50 Babykiller [14268]
Vénusz Domb?

Válasz erre

Előzmény: Silent 2005.01.31. 21:52
Silent
#49 Silent [15516]
A Domb .c könyvet olvasom...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

AstorAnt
#48 AstorAnt [1653]
Tannenbaumnak a Hálózati ismeretek című bibliáját
Én utoljára Árpa Attilának a "Ha én ezt a klubbról egyszer elmesélem" című könyvét olvastam és nagyon király volt.
Megjött már a kedvem ismét valami jó kis könyvhöz, csak nem tudom mit olvassak.

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"

Válasz erre

vally
#47 vally [9774]
A Herripotterrel már végeztél?

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Porker 2005.01.31. 15:11
Porker
#46 Porker [8000]
Pont akartam nyitni egy ilyen topikot....Elit alakulat

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Guar
#45 Guar [1224]
Robert Merle: Malevil

Válasz erre

rorr
#44 rorr [288]
robert jordan a tél szíve
stephen king :a setét torony 5

Válasz erre

pres
#43 pres [4157]
Azt hiszem ismét előveszem Douglas Adams műveit. Ideje rácuppanni, hogy megfelelő legyen az alaphangulat mire kijön a filmőc!

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

NF
#42 NF [877]
Arthur C. Clarke: A távoli föld dalai

Válasz erre

THORDN
#41 THORDN [24]
Márai Sándor: Füves Könyv
Sokszor elolvastam és még sokszoe elfogom. Mindig azt mondom magamnak, hogy nem lehet a könyv szerint élni de elöbb-utóbb mindig úgy alakul ahogy leírta Márai ebben a könyvben.Sajnos.

Válasz erre

Pyrogate
#40 Pyrogate [21953]
Most éppen egy kötelezőt olvasok, mert azt is kell ügye néhanapján: Hoffman: Arany virágcserép
Jó könyv

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Petyo
#39 Petyo [3973]
Tegnap kezdtem el a Konrad 3-at.

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Válasz erre

vally
#38 vally [9774]
Arundhati Roy: Az apró Dolgok Istene.

Azért nagyon jó (és érdekes) könyv, mert a dolgok nem időrendben vannk benne, hanem fontossági sorrendben.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Aruns
#37 Aruns [7073]
A Pac Man meg a Quake kézikönyveit

Válasz erre

NF
#36 NF [877]
Msuzáj elsüllyednie ennek a topicnak?

Válasz erre

NF
#35 NF [877]
Gabriel García Márquez: Tizenkét vándor novella

Válasz erre

NF
#34 NF [877]
Így igaz magyar írótól nem is tudom olvastam-e ilyen jó könyvet.

Válasz erre

Előzmény: Aruns 2004.04.09. 23:02
Aruns
#33 Aruns [7073]
Tényleg érdemes elolvasni, ha szereted a műfajt (ja és háború is van benne )

Válasz erre

Előzmény: Petyo 2004.04.09. 19:26
Joe
#32 Joe [1133]
Stephen King: A tűzgyújtó. ez nem a legjobb könyve, de nagy rajongója vagyok, szóval mindent elolvasok tőle.
Amúgy asszem a Michael J. fox-nak most találtak az orvosok egy új gyógyszert, és szinte teljesen meggyógyult. Örülünk!

Morning will come. Just pray you're there to see it.

Válasz erre

Petyo
#31 Petyo [3973]
Elnézést a tudatlanságomért.

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Válasz erre

Előzmény: Aruns 2004.04.09. 18:36
Aruns
#30 Aruns [7073]
A Távoli Tűz a legelismertebb magyar sci-fi regény(bár már erősen feszegeti a sci-fi határait), Zsoldos Pedig a legelismertebb magyar sci-fi író.
Ez a Viking-trilógia második kötete, szvsz a legjobb. Érdemes elolvasni.

Válasz erre

Előzmény: Petyo 2004.04.09. 17:12
Petyo
#29 Petyo [3973]
ja. Akkó' nem szóltam.

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Válasz erre

Előzmény: NF 2004.04.09. 16:48
NF
#28 NF [877]
A Scolar.

Válasz erre

Előzmény: Petyo 2004.04.09. 16:06
Petyo
#27 Petyo [3973]
Melyik kiadó adta ki?

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Válasz erre

Előzmény: NF 2004.04.09. 10:20
NF
#26 NF [877]
Tessék?

Válasz erre

Előzmény: Petyo 2004.04.09. 08:39
Petyo
#25 Petyo [3973]
Hajja és Fia?

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Válasz erre

Előzmény: NF 2004.04.08. 15:25
NF
#24 NF [877]
Zsoldos Péter: Távoli Tűz

Válasz erre

Előzmény: Petyo 2004.04.08. 13:06
Petyo
#23 Petyo [3973]
Számvéber Norbert: Páncélosok a Tiszántúlon

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Válasz erre

Nemcso
#22 Nemcso [1738]
Willi Heinrich : Vaskereszt

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: "béna vadász".

Válasz erre

Vaszilíj Zajcev
#21 Vaszilíj Zajcev [1970]
Michael J. Fox Szerencsés ember c. önéletrajzi könyvét olvasgatom.
Bizonyára tudjátok, hogy parkinson kórban szenved, többek között erről ír.

divide et impera

Válasz erre

gothmog
#20 gothmog [5157]
Azért az első kötetben is van néhány ismertebb alkotás, így pl. Az őrület hegyei, a Zarándokút Kadathba, A névtelen város, a Randolph Carter vallomása vagy az Eryx falai közt.

Amúgy a héten múzeumi ügyeletes vagyok (kedd, vagyis a mai nap kivételével, amikor is "csak" dolgozni kell), még szombat-vasárnap is (este hatig ) és pont a Lovecraft összes két kötete hoz némi enyhülést e hét unalmas óráira (Bár szinte az összes írást ismerem már belőlük, de jó olvasni őket sokadszorra is). Ja, meg van egy pentium 100 körüli gép is az ügyeleti szobában, amin kb. másfél perc mire bejön egy internetes oldal. Jellemző, hogy odatették az aktuális ügyeletesnek (szerencsére csak egyszer kell egy évben ügyelni) a múzeum leggyengébb gépét... Különben nem tudna eléggé unatkozni az ember! Az Afrika korps-os reklámot (itt a dome-on) olyan szaggatásokkal produkálja, hogy az csak na!

Endure. In enduring, grow strong.

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2004.03.14. 21:50
NF
#19 NF [877]
Most végeztem ki a Dűne-Az Atreides házat, ahhoz képest hogy hány lesújtó véleménnyel találkoztam vele kapcsolatban nekem tetszett.

Válasz erre

sipec
#18 sipec [19623]
hááát most a sárga headway meg rómaiak könyv
nem is emlékeztem már az etruszkokra

Válasz erre

Ravenkin
#17 Ravenkin [192]
Kezem ugyebe kerult Elfujta a szél, hát elolvastam es jol esett

Válasz erre

szedrencs
#16 szedrencs [4695]
Ambrose Bierce összes.

@NF: ha rajongó vagy, vedd meg a 2. kötetet, abban vannak az igazán ismertek. Bár "Árnyék Innsmouth felett" abban sincs.

Válasz erre

Előzmény: NF 2004.03.14. 21:32
NF
#15 NF [877]
Hát az biztos baromi jó!

Új olvasmányom: H.P. Lovecraft összes művei I.

Válasz erre

Előzmény: Vöge 2004.03.13. 11:52
Posseidon
#14 Posseidon [2800]
Gyűrük Ura.

Válasz erre

Kalwa
#13 Kalwa [4370]
George W.Lucas: Ha én elmegyek az utolsó jedi Te leszel!

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat