Egyel több ok hogy kipróbáljam a KFC-t!Fórum » Nem számítástechnikai témák
McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek
Egyel több ok hogy kipróbáljam a KFC-t!
abban van a vitamin

Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!
Bár kétlem hogy jó szemmel néznének rád ha 6-szor odamennél de ha pofátlan vagy simán megteheted, és már 2 pohár is frankó 
Szerintem! egyiksem...Én a KFC-re szavazok...
főleg most, hogy bevezették ezt az italakciót!




Akkor nem tudom mi volt az oka, hogy töményebbnek tűnt...
(hivatalosan a whopper 29 deka, míg a big tasty csak 21)
Nem tudom, hogy nálunk létezik e, szóval világosítsatok fel kérlek.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Egyfelől nem áll éppen jól a cucc (de télleg nem
),másfelől eddig kétszer is voltak "hívatlan vendégeim" és mind2ből az lett, hogy odamentem, beszélgettem 2-3 percet, viszont igazán nem akarok rendszert csinálni, senkitől nem láttam még, hogy így ismerőseivel beszélget, én meg nem akarok egyedüliként rászokni, érted...
Max láthatsz, hogy ott
Kasszában meg úgyse találnál ott...

Meglátogatnálak amúgy a Mammutban szívesen, csak innen melóhelyemről az kicsit kiesik, így a Keleti, a Westendes, vagy a Hungária körúton lévő Meki jöhet igazán csak szóba.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"


"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
És abban az 1090 Ft-os menüben mi van? A csirkehúsos saláta, hasábburgonya és vmi ital?
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Ha esetleg van kuponod, használd azt. 2 Big Mac csak 700-ért, május 31-ig.
31-én én azt eszem. Az is kb úgy megéri mint a mostani GS
.http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

És kell mellé egy kis hagymakarika!
) és eszméletlen jó a hambijuk is.
Neeeem, amúgy munkahelyi lojalitás végett Meki



Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!
Én nem érzem magam igazságtalannak, nem szeretem a mekit, a fagyi az talán még korrektnek mondható, de semmi egyebet nem kedvelek benne.
Mert nem hagyma ízű, hanem finom édeskés a jellege. Már a nyálam is csorog miatta. Én is szeretem a szószokat is..de az más.
A hamburger húsa is, meg a kenyér része is sokkal jobb. A mekiben semmi egyedi, különleges nincs.


A szent tehenekből lesz a legjobb hamburger.
A Murder King szendvicseit szeretem, csak az a gáz velük, hogy egy órán belül ugyanúgy kívánni fogom a kaját, mint bármelyik menü elfogyasztása előtt.
Szóval ritkán eszek ilyen helyen, akkor is a KFC-t választom. Drága,(melyik nem az?) de legalább jól lakok vele rendesen.


Alapjába véve szvsz mind a 2 kajálda jó. Ha éhes az ember akkor nem válogat.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

horrorgeeks.blogspot.com
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot
- 2. Várható megjelenések – 2026. június
- 3. Bő húszperces játékmenet-bemutatóval robbant be a köztudatba a God of War Laufey a State of Playen
- 4. Bemutatkozott a Clutch, az egykori Forza-fejlesztők új játéka, amely jövő tavasszal jelenhet meg
- 5. Megvan, mikor kap próbarepüléshez felszállási engedélyt a fura című Korea. IL-2 Series korai változata
Legfrissebb fórumtémák
- 12:46
- Játék kívánságlisták és várólisták [11]
- 18:23
- A Resident Evil Veronica nyitotta meg az idei Summer Game Festet [hozzászólások] [1]
- 15:52
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [5]
- 13:09
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [3]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]
- 11:32
- Szét*** az ideg [5483]
- 22:02
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1595]
- 21:15
- Ki van fent legtovább? [31520]
- 11:45
- Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin (Ismertető) [3]