28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok

Általánosságban a focicsapatokról, a ligákról és a válogatottakról.

Ghoost
#270 Ghoost [11787]
nos én előre megmondtam, hogy a milan jut tovább, de szarság, így, hogy csak az "idegenben" lőtt gól miatt.
Az internek jobban örültem volna.

Válasz erre

KisBi
#269 KisBi [548]
Ellentmondásos hírek láttak napvilágot Ronaldo ma esti játékával kapcsolatban. Az ADNKronos ügynökség a Realhoz közeli forrásokra hivatkozva állítja, hogy a "Fenomén" a kezdő sípszótól a pályán lesz. Az Italia Uno televíziós társaságnak ellenben Ronaldo "egy barátja" nyilatkozta, hogy csak a második félidőtől kész a játékra, míg Jorge Valdano sportigazgató szerint Ronnie nem képes végigjátszani 90 percet.

Fuck

Válasz erre

KisBi
#268 KisBi [548]
Hát biztos.
A közvetítő meg aszt mondja:
"Érdekes döntés volt az Inter részéről, hogy a Milan stadionját választották."
Vmi ilyesmit mondott, én meg bedőltem.
Ha ilyen jólinformáltak, akkor no comment...

Fuck

Válasz erre

Előzmény: MAgi 2003.05.14. 17:22
MAgi
#267 MAgi [1008]
De! Mert ugyanabba a stadionba jáccanak!
Nem úgy mint a sok hüjje pesti csapat , mindnek külön stadion.

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

Előzmény: KisBi 2003.05.14. 17:14
toi
#266 toi [913]
gondolom azér mer ők is ott szoktak játszani. lehet h hülyeséget mondok -ha igen ne kövezzetek meg- de ha jól tudom, akkor felváltva szoktak ott játszani

Seed for leechers ... leech to seed

Válasz erre

Előzmény: KisBi 2003.05.14. 17:14
KisBi
#265 KisBi [548]
Hát igen a realnak elúszott a bajnokság...

Nem tudjátok tegnap az Inter pályaválasztóként mért az AC Milan stadionját választotta?

Fuck

Válasz erre

Előzmény: toi 2003.05.14. 17:10
toi
#264 toi [913]
ma este a madrid bedarálja a juve-t
ha nem, akkor csöcs van, me úgy néz ki a bajnokság is elúszott

Seed for leechers ... leech to seed

Válasz erre

MAgi
#263 MAgi [1008]
Én is utálom a Milánt!
A mai meccsen nem fogok drukkolni senkinek, azaz csak a gólnak !

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

Előzmény: RASTA guy 2003.05.14. 15:44
norfeus
#262 norfeus [3857]
Hogyl ehet olasz csapatoknak drukkolni.semmi látcányosság..Megolik a focit Hajrá Real!!!

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

RASTA guy
#261 RASTA guy [11867]
Fúj, utálom a Milant.

Ma

Juve - fiókcsapat

Hajrá Juve(ezen a meccsen)!

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: KisBi 2003.05.13. 22:37
KisBi
#260 KisBi [548]
BL DÖNTŐS A MILAN!!!!!!!!!

Fuck

Válasz erre

Pyrogate
#259 Pyrogate [21953]
leszarom a BL-t
csak az olasz bajnokság érdekel, meg a Barcelona
a kupáknak már semmi jelentőségük nincs
ja és csak a MAGYAR FOCI!

ui: Como - Chievo 4 000 néző Hát ez még néhány magyar pályán is kevés

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

MAgi
#258 MAgi [1008]
Qrva Sevijja!

Bár nem szoktam utálni a kiscsapatokat, de akkor is.

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

Előzmény: RASTA guy 2003.05.13. 14:46
RASTA guy
#257 RASTA guy [11867]
Vasárnap, 21:00-tól, néztem mühódon. Saviola kihagyott helyzeteket, a Szevijjaiak pedig tördelték a játékot.

Bazzeg ha nyertek volna, 7 pont lett volna a BL induló Valenciatól hátrány, így 9.

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: MAgi 2003.05.13. 14:42
MAgi
#256 MAgi [1008]
Total Club Manager 2003 - Ez a focis játékok gyöngye!!!

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

Előzmény: Szt. Péter 2003.05.13. 14:31
MAgi
#255 MAgi [1008]
Ez mikor volt (0-0)?
Barca nélkül a kedvenc sorozatom???

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

Előzmény: RASTA guy 2003.05.13. 14:36
RASTA guy
#254 RASTA guy [11867]
Kaposvári.

Ó, hogy a villám vágja darabokra a Sevillát!

Sevilla - BARCA 0:0 (most nem fognak a BL-ben indulni)

Amúgy az MTK-t nem nevezném kiscsapatnak.

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: Szt. Péter 2003.05.11. 00:44
Szt. Péter
#253 Szt. Péter [1348]
Jaja! Este meccs! Már várom!
És mivel nincsen Sport1-em, ezért a neten nézem online-on a közvetítést!

A szotyolát most ettem meg (mivel ma szereztem meg a Championship Manager 4-et), de a bolt még nyitva van estig!

Hajrá Internazionale!
Hajrá Inter!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

MAgi
#252 MAgi [1008]
Internazionale (olasz)–Milan (olasz)

Az elsô mérkôzésen: 0–0

Milánó, 20.45

V.: Veissiére (francia)

TV: Sport1

A várható kezdôcsapatok:

INTERNAZIONALE: Toldo – F. Cannavaro, Materazzi, Córdoba – J. Zanetti, Di Biagio, C. Zanetti, Emre, Coco (Sergio Conceicao) – Crespo, Recoba
MILAN: Dida – Costacurta, Nesta, Maldini, Kaladze – Brocchi (Ambrosini) Gattuso, Seedorf; Rui Costa – Sevcsenko, F. Inzaghi

FRZA INTER!!!

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

MAgi
#251 MAgi [1008]
Ott Makelele a kulcsember! Nem lesz aki a lasztikat összeszedje.
Mondjuk a két csapatból bármelyik jöhet, csak az Internek utána nagyobb dicsőség lenne a Reált búcsúztatni a döntőben.
Este meccs!!! Sört mindenkinek behűteni, szotyit megvásárolni, Sportot bekészíteni, tippmixet tölteni !

FRZA INTER!!!

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

Előzmény: Ghoost 2003.05.12. 18:19
Gillette
#250 Gillette [9789]
Ja az előző fordulóban 1:0-ra.

Az ucsó mecsükön 2:2-t játszottak a Biminghammel de úgy hogy a birminghamnek az egész mecsen 2 helyzete volt(amit be is lőttek)míg nekük volt 2 kapufájuk és egyszer a gólvonalról tisztázott az ellenfél védője meg még pár sima helyzetük.Ha nyertek volna akkor aszem benmaradtak volna.Na mindegy ez már nem segít.
Viszont az egyik kedvenc játékosom Paolo Di Canio ezekután lehet hogy abbahagyja.
Nemtom ki hogy van vele de nagy játékos volt.A legemlékezetesebb mozdulata számomra az volt amikor tavaly v. tavaly elött egy mecs döntetlenre állt és a 90.percben az ellenfél kapusa egy szerelés következtében megsérült a 16-oson kívül és miután beadták neki a labdát ahelyet hogy az üresen álló kapuba lőtt volna megfogta hóna alá vette és a kapusra mutatott.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: KisBi 2003.05.12. 18:49
KisBi
#249 KisBi [548]
Pedig nemrég még a Chelseat is verék.
Sajnálom őket nagyon szurkoltam nekik.

Fuck

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2003.05.12. 18:45
Gillette
#248 Gillette [9789]
Jaja.
West Ham Bye


"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: KisBi 2003.05.12. 18:36
KisBi
#247 KisBi [548]
Már bitos,
hogy kiesett a West Ham, mert akkor
hogy nyert a Sociedad, mert akkor

Fuck

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2003.05.12. 18:00
a varga
#246 a varga [849]
Huh én is olvastam, hogy Ronaldo nem nagyon fog játszani, szaaar
Viszint lesz Medved, Davids, Thuram, szal korai még örülni
suck juveeeeeeeeeeeeeeeee. Ugyanakkor suck real madrid,
FORCA BARCA
FORCA BARCA

...:::Barcelona Rules:::...

Válasz erre

Ghoost
#245 Ghoost [11787]
Huh én is olvastam, hogy Ronaldo nem nagyon fog játszani, ez jooo
Viszint lesz Raúl, Figo, Zidane, szal korai még örülni
hajrá juveeeeeeeeeeeeeeeee

Válasz erre

Gillette
#244 Gillette [9789]
Chievo rulez.(külföldön)

Remélem a Real meg kiesik a picsába.Utálom őket.Hülye nagyképű köcsögök.
A Juvét is rühhellem.De inkább ők.

A másikoldalon meg győzzön a jobbik.Sztem a Milan lesz az.


Visszatérve a hétvégi mecsekhez.
Kiesett a West Ham


Viszonnt nyert a Sociedad
és megelőzte a Realt(most vesztették el a bajnokságot).Hehehehehehe

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

MAgi
#243 MAgi [1008]
Most olvastam a Nemzeti Sport Online-on, hogy Vieri a vártnál jobban gyógyul, bár lehet, hogy ettől függetlenül nem lép már pályára a szezonban...

Viszont Ronaldo meg úgy néz ki nem lép pályára a Juve ellen, úgyhogy lehet itt még bármi a döntőben. Mondjuk egy Reál-Interre várok, de most már lehet egy Juve-Inter is. (Ja, Makelele sem fog jáccani.)

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2003.05.12. 17:45
Gillette
#242 Gillette [9789]
Én úgy tudom hogy Vieri idén már nem játszik.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: Szt. Péter 2003.05.12. 16:19
Szt. Péter
#241 Szt. Péter [1348]
Nem rég jelent meg a hír a www.nemzetisport.hu-n, hogy Cuper nem jelölte Vieri-t a csapatba keddre, az elődöntő visszavágójára.

Sajna! Sebaj! Majd a döntőben rúg győztes gólt!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Szt. Péter
#240 Szt. Péter [1348]
Na! A kedvemért? Még az is lehet, hogy jobb, mint a Borsodi!
Sajna én nem ihatok, csak alkoholmenteset! Még nem vagyok 18!

Meg nem is akarom elb@szni az alakomat!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Előzmény: MAgi 2003.05.12. 12:49
MAgi
#239 MAgi [1008]
Soha nem innék fradisört, csak a Borsodi!!!

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

Előzmény: Szt. Péter 2003.05.12. 12:20
Szt. Péter
#238 Szt. Péter [1348]
Értelek! De most csak a BL-elődöntő volt téma! Amúgy is szeretem/kedvelem például az MTK-is, mint kiscsapat!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Előzmény: KisBi 2003.05.12. 12:22
KisBi
#237 KisBi [548]
Nekem 1ik kedvencem a Chievo, pedig ők aztán totál nem nyertek semmit.

Ha mindenki csak a nagy csapatokat szeretné, kb. 12 klub maradna egész európában, mert a többi meccsére nem menne el senki, és szegénykék csődbemennének.

Fuck

Válasz erre

Előzmény: Szt. Péter 2003.05.12. 12:17
Szt. Péter
#236 Szt. Péter [1348]
Ok! A Fradi-sör igen elterjedt BP-n! De Miskolcon is, ha ott laksz, sztem!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Előzmény: MAgi 2003.05.12. 10:40
Szt. Péter
#235 Szt. Péter [1348]
Az azért már engem sem érdekel!

De valahol ott van az emberben, hogy csak annak a csapatnak szurkol, aki már asszem 8-szor nyerte meg a BL-t (előtte nem ez volt a neve tudom)! Gondolok itt a Real Margitra!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Előzmény: KisBi 2003.05.12. 12:06
KisBi
#234 KisBi [548]
Te vagy a kivétel.

Persze engem is érdekel, hogy 4-5 éve mi volt, mert akkor kezdett el érdekelni a foci, de azt letojom hogy xy csapat mit csinált 1962-ben.

Fuck

Válasz erre

Előzmény: Szt. Péter 2003.05.11. 22:50
MAgi
#233 MAgi [1008]
Valami sportműsorban hallottam, gőzöm nincs, hogy hol, mikor, lehet, hogy valami meccs alatt, hogy Vieri nem lép pályára már a szezonban.
Ez mondjuk szívás, de Crespo is állat játékos, meg Recoba is jó, szóval nem izgulok emiatt.

Mo.-on FRZA DVTK!!! A fradit nem élem.

...és rendes sört fogok tolni a búrámba holnap! Jó sokat, főleg, ha nyerünk.

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

Előzmény: Szt. Péter 2003.05.12. 10:35
Szt. Péter
#232 Szt. Péter [1348]
Te vagy az én emberem!

Hajrá Inter! (Hajrá FTC)!

Szerintem bőven elég majd csak holnap megtudni.
Az ilyen sérüléseket nyugaton általában (ha kétes, tehát nem annyira veszélyes) mindig "meggyógyítják"!

Igyál alkoholmentessört, mert józannak kell lenni, mikor továbbjutunk!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Előzmény: MAgi 2003.05.12. 10:22
MAgi
#231 MAgi [1008]
Remélem Inter-Real döntő lesz!

FRZA INTER!!!

Szt. Péter: Vieri valszeg nem játszik, mer' asszem sérült, de délutánra már elolvasom a Sportot, úgyhogy többet tudok.

Egy Inter-Milan meccsnél nem érdemes jóslásokba bocsájtkozni, bármi lehet. Én már arra is felkészültem idegileg, hogy 0-0 lesz és 11-esek. Mert ott biztos nagyon nagy lesz a bekkelés. Meccsnézéshez majd sör kell, meg valami alkoholra nem reagens nyugtató . De hát ez van, itt csak az eredmény a lényeg, és ha Q/ (Cuper) ilyen focival hozza meg a BL serleget, senkit nem fog érdekelni Milánó fekete-kék felében.

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

Szt. Péter
#230 Szt. Péter [1348]
a varga: biztos jól vagy?

Nem akarlak megsérteni, de egyik hozzászólásodat sem értem!
(kivéve, hogy Juventus-AC Milan döntőt szeretnél)!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Szt. Péter
#229 Szt. Péter [1348]
De te egy kivétel vagy!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Előzmény: KisBi 2003.05.11. 18:53
Szt. Péter
#228 Szt. Péter [1348]
Már bocs, de én úgy emlékszem, hogy még egyszer sem írtam, hogy utálom a Real Madrid-ot!

Annyira nem utálom, hogyha az AC Milan ellen játszana a BL-döntőn, akkor neki szurkolnék!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Előzmény: Ghoost 2003.05.11. 17:04
a varga
#227 a varga [849]
A Real-Juve meccsen a Juventusnak szurkolok, az Inter-Milan meccsen pedig a Milannak. Sevcsenko (bocs ha rosszul írtam, fax tudja hogy kell Rules. Nagyon jó csatár. Inzgai meg:
Világ legrövidebb könyvei:
Philippo Inzagi: góljaim az ötötsön kívülről
Ja, ha már itt tartunk: Dárdai Pál: 101 egy trükk a labdával
Koplárovics Béla: Mesterhármasaim az Old Traford-on

...:::Barcelona Rules:::...

Válasz erre

a varga
#226 a varga [849]
Szt. Péternek üzenem: még előbb: nem a mecsset láttam hanem az előzetes esély latolgatást.

...:::Barcelona Rules:::...

Válasz erre

KisBi
#225 KisBi [548]
Engem pl. nem a club multja, hanem a jelenje érdekel.

Fuck

Válasz erre

Ghoost
#224 Ghoost [11787]
A Real Madridnak elég nagy múltja van azt meg mégis utáljátok.

Válasz erre

Szt. Péter
#223 Szt. Péter [1348]
Vieri? Passz!
Szerintem csereként biztos, ha úgy állna a meccs, de kezdőként nem hinném!

Ja, és az Internek így is nagyok az esélyei!
Hajrá Inter!

Nekem a Deportivo azért nem tetszik, mert nincs egy igazi nagy múlt a hátuk mögött! Gondolok itt például: BL győzelemre, sok-sok spanyol bajnokságra/kupára, stb..., stb...!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Előzmény: Ghoost 2003.05.11. 15:16
Ghoost
#222 Ghoost [11787]
Télleg Péter, Vieri játszani fog kedden?
Mert az nagyban megnövelné az Inter esélyeit.
A Depor az első most ez kira nagyon.
Jó csapat nem tom mi bajotok velük.

Válasz erre

Szt. Péter
#221 Szt. Péter [1348]
Hoppá!

Ezt meg majdnem elfelejtettem!

HAJRÁ INTER! Hajrá Inter!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat