Fórum » Nem számítástechnikai témák
Minden, ami futball - Focisarok
Általánosságban a focicsapatokról, a ligákról és a válogatottakról.
Az internek jobban örültem volna.
Fuck
A közvetítő meg aszt mondja:
"Érdekes döntés volt az Inter részéről, hogy a Milan stadionját választották."
Vmi ilyesmit mondott, én meg bedőltem.
Ha ilyen jólinformáltak, akkor no comment...
Fuck

De! Mert ugyanabba a stadionba jáccanak! 
Nem úgy mint a sok hüjje pesti csapat
, mindnek külön stadion."Only human" - Agent Smith
Seed for leechers ... leech to seed
Nem tudjátok tegnap az Inter pályaválasztóként mért az AC Milan stadionját választotta?
Fuck

ha nem, akkor csöcs van, me úgy néz ki a bajnokság is elúszott



Seed for leechers ... leech to seed
A mai meccsen nem fogok drukkolni senkinek, azaz csak a gólnak
!"Only human" - Agent Smith
Hajrá Real!!!"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"
Ma
Juve - fiókcsapat
Hajrá Juve(ezen a meccsen)!
sakálemberek...
csak az olasz bajnokság érdekel, meg a Barcelona
a kupáknak már semmi jelentőségük nincs
ja és csak a MAGYAR FOCI!
ui: Como - Chievo 4 000 néző
Hát ez még néhány magyar pályán is kevés
Szenvedély nélkül a foci halott.
Bár nem szoktam utálni a kiscsapatokat, de akkor is
."Only human" - Agent Smith
Bazzeg ha nyertek volna, 7 pont lett volna a BL induló Valenciatól hátrány, így 9.

sakálemberek...

"Only human" - Agent Smith
Barca nélkül a kedvenc sorozatom???


"Only human" - Agent Smith
Ó, hogy a villám vágja darabokra a Sevillát!
Sevilla - BARCA 0:0 (most nem fognak a BL-ben indulni
)
Amúgy az MTK-t nem nevezném kiscsapatnak.
sakálemberek...
És mivel nincsen Sport1-em, ezért a neten nézem online-on a közvetítést!
A szotyolát most ettem meg (mivel ma szereztem meg a Championship Manager 4-et), de a bolt még nyitva van estig!
Hajrá Internazionale!
Hajrá Inter!
Senki se Szt., csak én!!! :-)
Az elsô mérkôzésen: 00
Milánó, 20.45
V.: Veissiére (francia)
TV: Sport1
A várható kezdôcsapatok:
INTERNAZIONALE: Toldo F. Cannavaro, Materazzi, Córdoba J. Zanetti, Di Biagio, C. Zanetti, Emre, Coco (Sergio Conceicao) Crespo, Recoba
MILAN: Dida Costacurta, Nesta, Maldini, Kaladze Brocchi (Ambrosini) Gattuso, Seedorf; Rui Costa Sevcsenko, F. Inzaghi
F
RZA INTER!!!
"Only human" - Agent Smith
Mondjuk a két csapatból bármelyik jöhet, csak az Internek utána nagyobb dicsőség lenne a Reált búcsúztatni a döntőben.
Este meccs!!! Sört mindenkinek behűteni, szotyit megvásárolni, Sportot bekészíteni, tippmixet tölteni


!
F
RZA INTER!!!"Only human" - Agent Smith
Az ucsó mecsükön 2:2-t játszottak a Biminghammel de úgy hogy a birminghamnek az egész mecsen 2 helyzete volt(amit be is lőttek)míg nekük volt 2 kapufájuk és egyszer a gólvonalról tisztázott az ellenfél védője meg még pár sima helyzetük.Ha nyertek volna akkor aszem benmaradtak volna.Na mindegy ez már nem segít.
Viszont az egyik kedvenc játékosom Paolo Di Canio ezekután lehet hogy abbahagyja.
Nemtom ki hogy van vele de nagy játékos volt.A legemlékezetesebb mozdulata számomra az volt amikor tavaly v. tavaly elött egy mecs döntetlenre állt és a 90.percben az ellenfél kapusa egy szerelés következtében megsérült a 16-oson kívül és miután beadták neki a labdát ahelyet hogy az üresen álló kapuba lőtt volna megfogta hóna alá vette és a kapusra mutatott.
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
Sajnálom őket nagyon szurkoltam nekik.

Fuck
West Ham Bye





"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
hogy kiesett a West Ham, mert akkor


hogy nyert a Sociedad, mert akkor



Fuck
Viszint lesz Medved, Davids, Thuram, szal korai még örülni
suck juveeeeeeeeeeeeeeeee.
Ugyanakkor suck real madrid,
FORCA BARCA
FORCA BARCA
...:::Barcelona Rules:::...
Viszint lesz Raúl, Figo, Zidane, szal korai még örülni
hajrá juveeeeeeeeeeeeeeeee
Remélem a Real meg kiesik a picsába.Utálom őket.Hülye nagyképű köcsögök.
A Juvét is rühhellem.De inkább ők.
A másikoldalon meg győzzön a jobbik.Sztem a Milan lesz az.
Visszatérve a hétvégi mecsekhez.
Kiesett a West Ham





Viszonnt nyert a Sociedad






és megelőzte a Realt(most vesztették el a bajnokságot).Hehehehehehe
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
Viszont Ronaldo meg úgy néz ki nem lép pályára a Juve ellen, úgyhogy lehet itt még bármi a döntőben. Mondjuk egy Reál-Interre várok, de most már lehet egy Juve-Inter is. (Ja, Makelele sem fog jáccani.)
"Only human" - Agent Smith
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
Sajna! Sebaj! Majd a döntőben rúg győztes gólt!

Senki se Szt., csak én!!! :-)
Sajna én nem ihatok, csak alkoholmenteset! Még nem vagyok 18!
Meg nem is akarom elb@szni az alakomat!

Senki se Szt., csak én!!! :-)
"Only human" - Agent Smith

Senki se Szt., csak én!!! :-)
Ha mindenki csak a nagy csapatokat szeretné, kb. 12 klub maradna egész európában, mert a többi meccsére nem menne el senki, és szegénykék csődbemennének.

Fuck

Senki se Szt., csak én!!! :-)
De valahol ott van az emberben, hogy csak annak a csapatnak szurkol, aki már asszem 8-szor nyerte meg a BL-t (előtte nem ez volt a neve tudom)! Gondolok itt a Real Margitra!

Senki se Szt., csak én!!! :-)


Persze engem is érdekel, hogy 4-5 éve mi volt, mert akkor kezdett el érdekelni a foci, de azt letojom hogy xy csapat mit csinált 1962-ben.
Fuck
Ez mondjuk szívás, de Crespo is állat játékos, meg Recoba is jó, szóval nem izgulok emiatt.
Mo.-on F
RZA DVTK!!! A fradit nem élem
.
...és rendes sört fogok tolni a búrámba holnap!
Jó sokat, főleg, ha nyerünk."Only human" - Agent Smith
Hajrá Inter! (Hajrá FTC)!
Szerintem bőven elég majd csak holnap megtudni.
Az ilyen sérüléseket nyugaton általában (ha kétes, tehát nem annyira veszélyes) mindig "meggyógyítják"!
Igyál alkoholmentessört, mert józannak kell lenni, mikor továbbjutunk!

Senki se Szt., csak én!!! :-)
F
RZA INTER!!!
Szt. Péter: Vieri valszeg nem játszik, mer' asszem sérült, de délutánra már elolvasom a Sportot, úgyhogy többet tudok.
Egy Inter-Milan meccsnél nem érdemes jóslásokba bocsájtkozni, bármi lehet. Én már arra is felkészültem idegileg, hogy 0-0 lesz és 11-esek. Mert ott biztos nagyon nagy lesz a bekkelés. Meccsnézéshez majd sör kell, meg valami alkoholra nem reagens nyugtató
. De hát ez van, itt csak az eredmény a lényeg, és ha Q/ (Cuper
) ilyen focival hozza meg a BL serleget, senkit nem fog érdekelni Milánó fekete-kék felében.
"Only human" - Agent Smith
Nem akarlak megsérteni, de egyik hozzászólásodat sem értem!
(kivéve, hogy Juventus-AC Milan döntőt szeretnél)!
Senki se Szt., csak én!!! :-)

Senki se Szt., csak én!!! :-)
Annyira nem utálom, hogyha az AC Milan ellen játszana a BL-döntőn, akkor neki szurkolnék!
Senki se Szt., csak én!!! :-)
Rules. Nagyon jó csatár. Inzgai meg:
Világ legrövidebb könyvei:
Philippo Inzagi: góljaim az ötötsön kívülről
Ja, ha már itt tartunk: Dárdai Pál: 101 egy trükk a labdával
Koplárovics Béla: Mesterhármasaim az Old Traford-on
...:::Barcelona Rules:::...
...:::Barcelona Rules:::...

Fuck
Szerintem csereként biztos, ha úgy állna a meccs, de kezdőként nem hinném!
Ja, és az Internek így is nagyok az esélyei!
Hajrá Inter!
Nekem a Deportivo azért nem tetszik, mert nincs egy igazi nagy múlt a hátuk mögött! Gondolok itt például: BL győzelemre, sok-sok spanyol bajnokságra/kupára, stb..., stb...!
Senki se Szt., csak én!!! :-)
Mert az nagyban megnövelné az Inter esélyeit.
A Depor az első most ez kira nagyon.
Jó csapat nem tom mi bajotok velük.
Ezt meg majdnem elfelejtettem!
HAJRÁ INTER! Hajrá Inter!

Senki se Szt., csak én!!! :-)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot
- 2. Jövőre visszatér a gyökerekhez a 47-es ügynök, készül a Hitman Classic Trilogy Remastered
- 3. Bő húszperces játékmenet-bemutatóval robbant be a köztudatba a God of War Laufey a State of Playen
- 4. Bemutatkozott a Clutch, az egykori Forza-fejlesztők új játéka, amely jövő tavasszal jelenhet meg
- 5. Toronymagasan az ILL kapta a State of Play legbetegebb előzetesét, végre sokkal többet is láthatunk a jövőre érkező horrorból
Legfrissebb fórumtémák
- 06:53
- Játék kívánságlisták és várólisták [18]
- 10:07
- Ki mivel játszik mostanában? [8242]
- 12:35
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [4]
- 11:42
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [6]
- 18:23
- A Resident Evil Veronica nyitotta meg az idei Summer Game Festet [hozzászólások] [1]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]
- 11:32
- Szét*** az ideg [5483]
- 22:02
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1595]
- 21:15
- Ki van fent legtovább? [31520]