
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Far Cry 3

Ezekkel a pszichopatákkal nem igazán vagyok kibékülve, de a játékmenet az tuti lesz! Különösen ha sand-box jellegű szabadságot kapunk.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
MINIMUM SPECS
Processor: 2.66 GHz Intel Core 2 Duo E6700 or 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ or better
RAM: 4 GB
Video Card: 512 MB DirectX 9.0-compliant card with Shader Model 4.0 or higher (see supported list)
RECOMMENDED SPECS
Processor: Intel Core i3-530 or AMD Phenom II X2 565 or better
RAM: 6 GB
Video Card: 1024 MB DirectX 11-compliant card with Shader Model 4.0 or higher (see supported list)
HI-PERFORMANCE SPECS
Processor: Intel Core i7-2600K or AMD FX-4150 or better
RAM: 8 GB
Video Card: 1024 MB DirectX 11-compliant card with Shader Model 4.0 or higher (see supported list)
SUPPORTED VIDEO CARDS
ATI Radeon HD 2900 / 3000 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000 series
Nvidia GeForce GTX 8800 / GTX 9000 / GT 200 / GT 400 / GT 500 / GT 600 series
Annyira játszanék a játékkal, hogy a megjelenésig muszáj leszek befejezni a már megkezdetteket, hogy nyugodt szívvel tolhassam
.http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
http://www.youtube.com/watch?v=Phtw0ine-wc
http://www.youtube.com/watch?v=CeOhW4eQ-gw
http://www.youtube.com/watch?v=cYYVcmGHKMs
És egy másik videó:
http://www.youtube.com/watch?v=l4PM7YbNQ64
Did I ever tell you the definition of insanity?
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
"I guess I have a soft spot for pretty faces"
Far Cry 3 kooperatív mód
Négy fős kooperatív módot és PS3 exkluzív DLC-t jelentettek be az E3-on.
Mégiscsak vétel lesz ebből.
A hallucinációs részek viszont elég hangulatosnak tűnnek.Far Cry 3 - E3-beharangozó trailer
A Ubisoft természetesen a Far Cry 3-at is magával viszi a rendezvényre.
Far Cry 3 Insane Edition tartalom és trailer
Érdekes exkluzív tartalommal érkezik a Far Cry 3 különleges kiadása.

Dark Archon
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Far Cry 3 - nyáron indul a többjátékos béta
Csak konzolokon lesz elérhető a zárt többjátékos béta.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Far Cry 3 - külön stúdió dolgozik a multin
A World in Conflict és fejlesztője készíti a többjátékos részt.
Far Cry 3 - szabadon, de nem elveszve
Az új rész az előzőhöz hasonlóan nyitott világú lesz, de nem veszünk majd el benne.
Far Cry 3 - gameplay videó érkezett
Most megnézhetitek az Edge magazin beszámolójának alapjául szolgáló demót.

Did I ever tell you the definition of insanity?

Dark Archon
horrorgeeks.blogspot.com
Persze, ezt leszámítva, nekem is nagyon bejött a Far Cry 2.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Dark Archon
horrorgeeks.blogspot.com
Far Cry 3 - a PC-s verzió szebb lesz
Épp csak egy picit lesz szebb a PC-s változat mint a konzolos.

[...]
Nem igazán értem, hogy miért tértünk vissza a dzsungelbe. Nekem sokkal jobban bejött az afrikás környezet. De ha már ennyire váltani akartak, akkor minek megint egy sziget. Miért nem mondjuk valami hegyvidékes vagy valamilyen lepukkantabb ázsiai vidékre cserélték le. Nekem eddig elég nagy csalódás ez az E3.
Dark Archon


Dark Archon
Viszont nem értem, hogy az újságíróból(?) hogy lett akcióhős. A 2 zsoldos eredete jobban tetszett, "hihetőbb" volt. Sebaj, ettől függetlenül várós.

És azt is 3 évig csinálták

Kicsinálták Kenny-t....! Szemetek!!!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot
- 2. Várható megjelenések – 2026. június
- 3. Bő húszperces játékmenet-bemutatóval robbant be a köztudatba a God of War Laufey a State of Playen
- 4. Bemutatkozott a Clutch, az egykori Forza-fejlesztők új játéka, amely jövő tavasszal jelenhet meg
- 5. Megvan, mikor kap próbarepüléshez felszállási engedélyt a fura című Korea. IL-2 Series korai változata
Legfrissebb fórumtémák
- 12:46
- Játék kívánságlisták és várólisták [11]
- 18:23
- A Resident Evil Veronica nyitotta meg az idei Summer Game Festet [hozzászólások] [1]
- 15:52
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [5]
- 13:09
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [3]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]
- 11:32
- Szét*** az ideg [5483]
- 22:02
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1595]
- 21:15
- Ki van fent legtovább? [31520]
- 11:45
- Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin (Ismertető) [3]