
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában?


My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Akkor is lebasz muterod, hogy mire kell mi ? 

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
azt nincs kedvem újat reggelni.
Informatikai cégnél vagyok helpdesk emberke diákmunkában.
(sorry, nem lehetett kihagyni)
Kurvára nem tartozik se ide, se rám, de megkérdezhetem, hogy milyen munkáért fizetnek ennyit?
Respect is not given. It's taken.
Addig sem unatkozok itt éjszakai műszakban...
Diákhitel 10 ropi havonta;
Rezsi kb 35 ropi, mert csak a felét kell fizetnem;
BKV bérlet legyen 4 ropi csak hogy kerek szám legyen;
Kaja 10 ropi és akkor abból nagyvalszeg elvagyok 1 hónapig;
és végül ot vagyunk hogy kb 2 ropim marad akármire amire kellhet...
Éljen ez az ország... bezzeg a sok kis 14 éves 20-30 ezres cuccokban mászkálnak...
Én meg 20 évesen örülök, hogy élek. 
), így abból is befigyelhetne havi egy játék, de ennyi jó nem is jelenik meg, plusz havi egyet sem veszek, csak a nagy neveket (mással nem is játszom).
Szóval ahogy vesszük, de megértem, ha nem vesz valaki 10k játékokat 60ezerből. Az ország szégyene, hogy ennyiből kell élni.
Respect is not given. It's taken.
Játékra meg másra nem is nagyon marad... 

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Respect is not given. It's taken.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Dragon Age: Origins - Awakening
(esetleg a Splinter Cell: Conviction, majd meglátjuk)
aztán majd:
Fallout: New Vegas
StarCraft 2
Maffia 2
és végül sohanapján, de akkor biztos:
Diablo III.
Illetve néhány játékot meg akarok venni, de csak megfelelő leárazás esetén, ezek száma változó és túl magas is, hogy leirkáljam őket.
Respect is not given. It's taken.
alapjátékkal, és a 2 kiegészítővel
(egyedül az zavaró, hogy mind2 csak magyar vagy lengyel felirattal telepíthető... szerencsére a CE ereeti nyelvű)
És akkor ha már így felhoztam: a tavalyi utolsó PC Guru nagyszerű karácsonyi ajándéka egy eredeti kiadású Mass Effect.
Terv szinten pedig továbbra sincs semmi Diablo III-ig.
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Bár honosítva jobban szeretném

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Én a star wars the force unleashed ultimate sith edition-t meg a Assassin's Creed 2-t akarom megvenni


ez a kettö játék nagyon bejön.Soldier of fortune Payback (Tudom, hogy sokak szerint egy nagy rakás guano, de nekem valahogy bejön. Szétszakadó testek, sok vér és egy rakat fegyver. Néha nem is kell más.)
Tiger Woods PGA Tours 06 (Néha nincs is jobb, mint lyukra játszani.
Peter Pan The adventures of Neverland (Playstationon kezdtem el nyomatni, megtetszett és beszereztem PC-re. Elég jó kis platformjáték, néha meglepően komoly kihívásokkal.)
Ne fikázz addig, amíg nem eredeti a cucc a polcodon!
Gratulálok annak is, aki azt (vagy a sorszámot) veszi meg egy eredeti, tokos, lemezes, kézikönyves verzió helyett...
A mini-image számomra nem az igénytelenséget tükrözi. Sokan használják már csak a lemez kímélése miatt is. Nagyon hasznos dolog
Letölteni meg addig semmit nem fogok, amíg kapható hagyományos változatban is (még ha picit drágább is, bár egyáltalán nem ez a jellemző). BF2142 meg a kivétel. Azért írtam azt, hogy az "esetek többségében".
De azokat nem is akarom... de, ha akarnám, megoldanám, hogy másik account-ra regeljem, azt kész.Dark Archon
Amúgy én is a "a polcomon akarom látni" elvet vallók táborához csatlakozom, nem akarok szervertől függeni, nem akarok letölteni, nem akarok neten lenni, ha nem muszáj.
De a legtöbb játékot amúgyis 1-2x végigtolom, aztán adom el, így költséghatékonyabb.
Mini-image-zni meg nem igénytelen, ha már megvetted a játékot? Ezzel az erővel le is tölthetted volna, de pl. BF2142-höz mai napig nincs működő image.
Dark Archon
Fallout Trilogy-m van, ahhoz megfelel, ami van.Ha kell nagyobb DVD méretben 300 dpi felbontásban akkor úgy is el tudom küldeni.

Az esetek nagy többségében pedig nem kell lemezeket dugdosni a gépbe. Megteszi egy pár MB-os mini image is, amit gond nélkül le lehet tölteni a legtöbb játékhoz. Duplakatt rajta, és már lehet is játszani.
Dark Archon
Személy szerint mindig kiráz a hideg, amikor azt hallom, hogy a boltban megvásárolható dobozos játékoknak, vagy akár a nyomtatott újságoknak hamarosan befellegzik, és az online terjesztésé a jövő. Különösen a filmek, de a játékok terén is szeretem a fapados verzióktól eltérő igényes, gyűjtői kiadásokat, és amennyiben arra érdemes film/játék jelenik meg így, akkor igyekszem is megszerezni. Szeretem, ha a hangulat már a doboz kézbevételével elkap, ezt pedig például a Steam - a kétségtelenül meglévő előnyei mellett - nem tudja megadni.Főleg ha arra gondolok hogy a polcomon sorakozó játékok jó 80%-a megfelelően lett szervírozva és nem a 2x50 forintos budget, vagy az alapból igénytelen kategória. Ha mégis az akkor teszek róla, hogy minőségi legyen amit a munkámból kifolyólag megtehetek és meg is teszek.
Pl.: A Falloutok megjelenésükkor anyagilag nem igazán voltak elérhetőek a számomra, így csak újságmellékletként voltak meg és a fene megevett volna, ha nem húztam volna rájuk egy megfelelő gatyát.
FT
F2
F1
Órákat dolgoztam vele de nekem ez tényleg fontos.
Egyszerűen jogot formálok arra, hogy úgy veszem meg ahogy nekem tetszik. Ha úgy drágább, akkor többet fizetek érte.
Igaz, lassan esedékes lesz beszereznem egy nagyobb szekrényt, ahol tárolhatom a játékaimat, filmjemet. De sebaj
Ja, Fallout 3. Én is tervezem megvenni, de majd csak akkor, ha megjelenik a játékot és az 5 DLC-t tartalmazó kiadás. Elvileg év vége felé várható (ha jól értesültem).
Dark Archon
Ha lesz a Fallout 3-hoz DLC gyűjtemény akkor azt tervezem megvenni a jövőben, és kizárólag fizikai formában. Elektronikus formában (egyenlőre) nem vagyok hajlandó 8-10 ezreket pengetni egy-egy programért.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
), úgyhogy mostanában nem nagyon, esetleg a Blizzard Anthologyt veszem meg (SC, WC2, Diablo, Brood War) vmikor.A kibaszás társas játék, sose feledd.
Prince of Persia The Sands of Time trilógia
Prince of Persia 2008
Mafia
Star Wars Knights of the Old Republic
Fable: The Lost Chapters
Mass Effect
Far Cry
Far Cry 2
Jade Empire
Gears of War
Call of Juarez
The Witcher
Portal
Art of Murder: Az FBI Titkos Aktáiból
Race Driver: GRID
Assasin's Creed
Kane&Lynch: Dead Men
GTA Vice City
Lost
Tom Clancy's Splinter Cell Trilógia
XIII
Fahrenheit (The Indigo Child)
Secret Files: Tunguska
Fifa07
Medal of Honor Allied Assault War Chest
True Crime: Streets of LA
Commandos Strike Force
Bad Day od LA
Thief: Deadly Shadows
Knights of the Temple
Psychotoxic
Tervezett megvétel:
Mafia 2
Mass Effect 2
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
Portal 2
Max Payne 3 és a régi részek ha valahol rábukkanok
I Am Alive
Gears of War 2 (ha jön PC-re)
Fable 2 (ha jön PC-re)
Virtua Tennis 2009
FUEL
Call of Juarez: Bound in Blood
Alpha Protocol
Batman: Arkham Asylum
Ennyi...egyenlőre

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
ezzel elleszek egy darabig, de ahogy nézem a King's Bounty-t is meg kell vennem,olyannyira bejön




My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-
XDXD






A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Jövőre visszatér a gyökerekhez a 47-es ügynök, készül a Hitman Classic Trilogy Remastered
- 3. Az Attack on Titan teljes történetét fel fogja dolgozni az A.O.T. 3
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Sztori-DLC-vel fog bővülni még a nyáron a The Alters, a Future Games Show-n mutatkozott be a Last Variable
Legfrissebb fórumtémák
- 00:22
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [1]
- 13:56
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [1]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]
- 16:15
- Dinónak [4307]
- 11:02
- Versenyszimulátorok [55]
- 20:00
- Ki mivel játszik mostanában? [8249]
- 17:25
- Szét*** az ideg [5485]
- 12:43
- Új Vampire: The Masquerade-játék jön, Eternal Whispers alcímmel [hozzászólások] [1]
- 11:30
- Játék kívánságlisták és várólisták [20]