Fórum » Beszélgetés a játékokról
Ki mivel játszik mostanában?
amugy akkor térjünk el a topik témájátol
Battlefield 2
Call of Duty 2
Warhammer 40000: Dawn of War
F.E.A.R.
most kb ezekkel nyomom

!Man literally too angry to die
Prince of Persia Warrior Within
Call of Duty 1
Man literally too angry to die
Thief Deadly Shadows
Battle for Middle-earth
Will Rock - levezetésnek


Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

)
egyébként NHL 2004 és természetesen FAHRENHEIT!!!
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
. Minden idők egyik legeredetibb és legjobb játéka, mindekinek csak ajánlani tudom. Én nem nagyon szeretem a kalandjátékokat, de ez engem is maximálisan leköt.Black & White 2
Star Wars Battlefront II
"You will be a god among men!"
Ismeri valaki?
Mariskát kell termeszteni.
Lehet öntözni,trágyázni,vágni és még mindenféle más lehetőség is a rendelkezésünkre áll.
Órákra tuti nem köt le,de ha valaki már nemtud mit letölteni,az töltse le.
A játék freeware,ltölthető a hiv. oldalról:
highgrow.us
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

kene 1 no hogy torolhessem a sok pornot igy lenne helyem a filmeknek
2. Battlefront II
3. Black&White 2
4. Age of Empires III
És hogy a témához is hozzászoljak: most raktam fel a Hearts of Iron 2-t, és nagyon meggyőzőnek tűnik

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"
A múltkorjában már írtam az egyik topikba, de egyszerűen nem találom sem a hozzászólásomat, sem az esetleges választ rá.
Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni! Keresek két játékot már nagyon régóta, de egyszerűen sehol sem találom őket. Az egyik a Paperboy, a másik pedig a Micromachine.
Ha valaki tud róluk valamit, hogy honnan lehet letölteni, vagy ilyesmi, akkor az szóljon, vagy írjon!
e-mail címem:
Előre is köszi!


"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"



Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W
muter semmi
fater admirális és kyodai
tesom meg nem tom, asszem csak netelget...
muterom nem gépel
fater marió forevah,admirális
tesóm panzers1
kissebb tesóm sims 2 ,net
Volt aki kimi raikonnen topicnyitó fanra gondolt...
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
:
szal:
- én a Panzers Phase Two-val játszom
- lakótársam a StarCraft-tal
- mutterom a passziánsszal
- faterom semmivel
- stb. stb.
Nagyjából asszem leírtam, higy kim mivel játszik mostanában

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

"Ez nem egy munkatábor és nem is egy koncepciós tábor"-Kiszel Tünde
légyszi valaki segítsen!

Azt ti szabhatjátok meg ki kivel legyen.
Csak a csapatoknak rendeződnie kell (csapat váltása). A klánserver azt jelenti hogy tegyük fel a miénk T4Ce clanserver, vagyis az a mienk.
Védhetjük password-del hogy a sok marha ne tudjon feljönni.
Ezért célszerűbb a clanserveren játszani a warokat, mert így nem zavar senki.
. Egyébként általában német szervereken játszok. A klán háborúban meg azt nem tudom, hogy hogyan lehet egy szerveren úgy játszani, hogy ne szedjen szét minket a szerver, tehát ugyanaz a két csapat legyen állandóan mindkét oldalon. Vagy ez a klánszerver? 
A bermuda ictf-en és ctf-en rengeteg klán van.
Ha találkozol eggyel akkor kérdezd meg ki a leader(vezető), és beszéljetek meg egy időpontot keressetek üres szervert (lehetőleg klánservert), aztán hadd szóljon.
A bermudán nemigazán szoktak olyan kis pályákat szavazni, bár vannak olyan hülyék hogy 20-an vannak és képesek beszavazni a mault


De előbb gyakorlás és utánna war.
(csak szakmai jótanács)
Te milyen néven játszassz?
Jah és adhatok más servereket is csak azok elég kemények.
Star wars Battlefront 2
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Nah én a bermudát nem nagyon szeretem, mert sztem pl. a training day pályán sok az a 15-20 ember és állandóan ilyen kis pályákat szavaznak be. Azért kérdeztem, hogy te esetleg tudsz e jó szervereket. A barátaimmal most akarunk klánt alapítani. 4-en vagyunk (nekik is eredeti a játék) és az érdekelne, hogy hol tudnánk klán háborúzni? Mert ha csak úgy felmegyünk egy TDM vagy CTF pályára akkor szétszted minket meg hát nincs is másik klán ott, csak mi


amúy most a kezeim közé kaptam az age of empires 3-at azzal fogok jáccani!Beny néven vagyok fenn csak ot van a klánnevem is. Ugyanaz.
Nah a bermudákon néha de inkább a saját serverünkön meg a K-Play servereken.
Meg itt ott hiszen Cb meccseket játszunk.
Adjak ip-ket?
Nah adok egy párat.
Bermuda DM1: 193.202.83.220:7777
Bermuda DM2: 193.202.83.220:5555
Bermuda ICTF: 193.202.83.220:3333
Bermuda CTF: 193.202.83.220:1111
Attól függ eredeti-e a game.
Ha nem akkor a bermudákon játszasz (gondolom), mivel ahhoz nem kell eredeti. Ha meg nem bocsi.

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
nameg most ufo aftershock.
de a bf2 tényleg nagyon jóra sikerüklt, próbálja ki mindenki!
Milyen néven vagy fönn és melyik szervereken UT2004-ben?


hands into a fist,static in my head.now i'm sitting face to face with loneliness... - by Finch
Amugy World Of Warcarft.
,,Happiness is only real when shared."
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot
- 2. Jövőre visszatér a gyökerekhez a 47-es ügynök, készül a Hitman Classic Trilogy Remastered
- 3. Bő húszperces játékmenet-bemutatóval robbant be a köztudatba a God of War Laufey a State of Playen
- 4. Bemutatkozott a Clutch, az egykori Forza-fejlesztők új játéka, amely jövő tavasszal jelenhet meg
- 5. Toronymagasan az ILL kapta a State of Play legbetegebb előzetesét, végre sokkal többet is láthatunk a jövőre érkező horrorból
Legfrissebb fórumtémák
- 06:53
- Játék kívánságlisták és várólisták [18]
- 10:07
- Ki mivel játszik mostanában? [8242]
- 12:35
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [4]
- 11:42
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [6]
- 18:23
- A Resident Evil Veronica nyitotta meg az idei Summer Game Festet [hozzászólások] [1]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]
- 11:32
- Szét*** az ideg [5483]
- 22:02
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1595]
- 21:15
- Ki van fent legtovább? [31520]
