Fórum » Beszélgetés a játékokról
Ki mivel játszik mostanában?
XIII multi
Touché-t játszanám de nem tudok benne menteni, egyvégtére meg hosszú lenne

Pedig imádom ezt a fajta vitriolos humort...
-Call of Duty
-Call of Duty 2
-Elasto Mania
-Jazz Jackrabbit 2
-Jetfighter 2015
-Max Payne 2
-StarCraft
Asszem ennyi

Megszűnt.
Én MoM-olok. Mééég mindig.
HaaS
"oold man, you seek the spell of mastery"
már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!
Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.
- X-Com Apocalypse
- Locomotions
- Neverwinter Nights
- néha Dio 2
A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.
Megszűnt.

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Block Rockin Beats !!!
Holnaptol Half-life2

May the Force be with you!
Knights of Honor
Mafia (Még mindíg)
Call of Duty (2)
every breath you breathe deep, I feel you circulating through me

||www.splintercell.hu||
+ még nemsoká fogok gémelni a MOH: PA-val meg a Commandos 3-mal.
Megszűnt.

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"





no komment"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

,,Happiness is only real when shared."
"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux
SW: Battlefront
Desperados
CoD: UO
Broken Sword 3
Megszűnt.
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

gyűlölöm a másnapot....

Sikerült WinXP Profon is elindítani hanggal... Pedíg DOS-os játék, a hangkonfigurálás kicsit megizzasztott, mert manuálisan kell beállítani mindent..

Punky
Amúgy most a Combat Mission-t nyomom. Néha, ha úgy hozza kedvem kicsit MOHAA. Eddig Il-2 volt, de most azzal leálltam.
Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.
A barátnőmmel!


Egyébként szabadidőben Frozen Throne!



DELTA FORCE BLACK HAWK DOWN , ennek hatalmas a hangulata, főleg a vége fele
BATTLEFIELD 1942 , neten isteni, 64-en játszva zajlik az élet
MEDAL OF HONOR SPEARHEAD , single playerben ez is nagyon magávalragadó, akárcsak a balck hawk down, csak túl rövid
RAINBOW SIX 3 RAVEN SHIELD , single jó csak elég nehéz, multiban kiváló.
Amik mostanság nem jöttek be annyira:
VICE CITY , valahogy nem fogott meg, pedig a 3-al sokat játszottam
VIETCONG , ez a dzsungeles gyilkolászás sem vonzott, persze voltak benne jó részek de a MOHAA ezerszer jobb
RISE OF NATIONS , szép volt jó volt, de hamar meguntam, talán mert a stratégia nem vonz annyira ami ebben a műfajban nagyon jó volt az a C&C GENERALS szvsz
Látom páran szóbahozták az Operation Flashpointot, hát az a játék páratlan, jöhetne már a második rész
Live Long and prosper
A Stronghold Crusader-r én ma fedeztem fel hogy a világon van és kellene,boltban mennyi?
A Flashpoint-ban egyetértünk.
Ha mehet egy kis cserebere akkor,jelezd.
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.
A legjobb rész az amikor a disznón kell hajózni.YEAH

- Black & White (még ezen a héten meglesz a Creature Isle!!(ezt lekopogom
)
- Impossible Creatures : Insect Invasion
- Enter the Matrix - Ghost, Niobe kinyomva(Trinity vs Ghost RuLLLz
)
- Gta : Vice City
- Neighbours From Hell(full gamma RuLLLz




)
és végül a kedvenc(gondolom egyértelmű
- Diablo II - The Lord of Destruction Expansion Set
Susnyás - Be

Just another freak in the freak kingdom
-S.W.I.N.E.
-Operation Flashp.
-Archangel
A strongholdCrusader ÍRTÓJÓ játék! egyetértek foximaxi!

Ütök kettőt, rúgok négyet, hivhatod a száznégyet!
- Ghost Recon
- Battlefield 1942 Road to Rome
- The Sims
Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W
Tud valaki hasonlót,címet?
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"
(szétröhögöm magam az apró hibákon)
Már útban van a MOHA Sphead, a Vice City, no meg naon várjuk már a Commandos 3-at!

divide et impera
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot
- 2. Jövőre visszatér a gyökerekhez a 47-es ügynök, készül a Hitman Classic Trilogy Remastered
- 3. Bemutatkozott a Clutch, az egykori Forza-fejlesztők új játéka, amely jövő tavasszal jelenhet meg
- 4. Bő húszperces játékmenet-bemutatóval robbant be a köztudatba a God of War Laufey a State of Playen
- 5. Toronymagasan az ILL kapta a State of Play legbetegebb előzetesét, végre sokkal többet is láthatunk a jövőre érkező horrorból
Legfrissebb fórumtémák
- 16:48
- Játék kívánságlisták és várólisták [17]
- 10:07
- Ki mivel játszik mostanában? [8242]
- 12:35
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [4]
- 11:42
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [6]
- 18:23
- A Resident Evil Veronica nyitotta meg az idei Summer Game Festet [hozzászólások] [1]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]
- 11:32
- Szét*** az ideg [5483]
- 22:02
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1595]
- 21:15
- Ki van fent legtovább? [31520]
