ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Helyzetjelentés
Ezerrel!
éljen az irc.trefort.net

Szenvedély nélkül a foci halott.
off off
Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

"Walt Disney Company" - WDC (Minden jog fenntartva!)
azt késöbb megyek sajtofotó kiállitásra,azt este még nemtom...
huligans for life
igazábol nem ezt a topicot kerestem de hát em van ha lo nincs ...
Megyek este megnézni valami filmet a bnömmel de még a cimét se tudom tuti hogy valami gány
bár állitolag thriller.

"Walt Disney Company" - WDC (Minden jog fenntartva!)

Life is short, drink faster!
Nem sokan vagyunk! 5-en velem együtt!
"Walt Disney Company" - WDC (Minden jog fenntartva!)
És itt sem lesz holnap tanítás!
IRC-n vok de kussol mindenki... (xDk szokás...) Pc Dome IRC-en sincs senki. Gyertek má'!!!
Megvok
ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT
napok óta nem aludtam ki magam!
viszont holnap nem lesz tanítás!!!
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
Morning will come. Just pray you're there to see it.
msot épp szaraxik a dc++ meg fáj a fajam a mélynyomótól,kajás vok,piás vok,ámos vok,nem tanultam vok

De má itthon vagyok

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
Ajjaj jon a nagybatyam mintha merges lenne

Life is short, drink faster!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
én épp éhes vok,msx megy,ircelek,sok cd van a földön,mindenki alcik
...........A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Heroes of Might & Magic: Olden Era early access próbakör – Minden porcikája aranyat ér
- 2. Harmadik kiegészítőt is kap a The Witcher 3: Wild Hunt, jön a Songs of the Past
- 3. Bütyköltél már a kis Polskit? A ma megjelent Cheap Car Repair PlayWay-szimulátorban megteheted
- 4. A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot
- 5. Mostantól forintban is fizethetsz a GOG játékaiért
Legfrissebb fórumtémák
- 13:09
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [3]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]
- 11:32
- Szét*** az ideg [5483]
- 09:56
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [4]
- 22:02
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1595]
- 21:15
- Ki van fent legtovább? [31520]
- 11:45
- Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin (Ismertető) [3]
- 11:01
- Bő húszperces játékmenet-bemutatóval robbant be a köztudatba a God of War Laufey a State of Playen [hozzászólások] [1]
- 10:26
- Helyzetjelentés [157624]
