4727 levél
09.08.29. 22:03
Christoph
Igen az tényleg nagy játék volt.

Huhh gondoltam, hogy nehéz lesz, de ennél lehetett volna könnyebb is. Csikorog még a gépezet, de az első kb 5-10 meccsen lesz még szenvedés (szerintem vereség is). Még mielőtt elkezdeném szidni a fiúkat megjegyzem, hogy 7 azaz 7 új játékos volt a mostani kezdőben. Hát a védelembe kell egy domináns arc, mert Garay meg Albiol sem vezéregyéniség. Pepe a kulcs egyértelműen, még 3 meccset kell kihúzni nélküle... addig régi idők focija lesz, több gólt kell rúgni, amennyit az ellenfél lő. Casillas sem hozta még a tőle várhatót, bár a góloknál esélye nem volt.
Remélem a szezonba azért nem lesz olyan, hogy a két legjobb védő nem játszhat. De legalább Metzelder játsszon legközelebb!

Ronaldo a második félidőben meglepően feljavult, Kaká is egész jól játszott. Igazából olyan közepes volt az egész csapat meg a meccs is, egy két villanás döntött. Nem pörögtek 100%-on a fiúk csak 1-2 percre.