Írd ide hozzászólásod:

4727 levél
09.11.29. 21:13
Christoph
Nagyon kár érte, nem ezt érdemelte a Real. Ez a Barca védelem sebezhető, pláne ilyen játékosok ellen, mint Ronaldo vagy Kaká. A nagy helyzet több volt itt, de az ellenfél a kevesebbet jobban ki tudta használni.

A játék képével egyébként elégedett vagyok, nem különösebben élvezek el, ha a középpályán passzolgat Iniesta meg Messi és egy tapodtat sem mennek előre. Nagyszerű, legyen 80 %-os a labdabirtoklásuk, ez akkor sem csúcsfoci ilyen formában, ahogy ma volt. Hasonlított a Chelsea elleni meccsükre.
Ott volt az az 1-2 húzás Ronaldotol meg Kakától, ami igazán a Real stílusa, ez hatékonyabb típusú csak a helyzeteket kell belőni. Pellegrinit meg nem értettem. Elhiszem, hogy Ronaldo sérült volt, de még 10 perc benne lett volna, pont akkor kezdett el beindulni.
A riporter szerencsétlen volt, 2 percenként lezsenizte valamelyik Barcást, aztán a végén azt a Kakát húzta le, aki adott 3 gólpasszt. (az más kérdés, hogy a csapattársai elbénázták.)