28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mass Effect 3 befejezés - SPOILER!



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11515]
Ez most tudatos BSG poén vagy csak rém gyenge szurkálódás? EDI emberibb mint a legtöbb ember, tessék békén hagyni.

Aribeth: persze, életben maradnak (elvileg) de valamit szólhattak volna róluk a "befejezésekben". A fő baj a pirossal, hogy a gethek is megsemmisülnek. Én jóban voltam velük, kvarián-geth ügy elsimítva, együtt nekikezdtek az újjáépítésnek. Csak mivel ők az utolsó (na jó még utána van egy pár főküldi) összetrombitálandó sereg kicsit hülyén néz ki hogy békét hozunk aztán egyből megsemmisítjük őket.
Leon Shepard
Leon Shepard [135]
Hát ez is olyan, hogy a kvariánok túlélték, a tudásuk megmaradt, EDI meg csak letöltötte magát a robotba. Ha a kvariánoknak megtetszett az utolsó pillanatban jött segítőkész geth hozzáállás, majd szépen csinálnak megint, EDI meg rácsatlakozhat valami másik robottestre. Amúgy Jokernek is jobb, ha nem egy kenyérpirítót szeret.
Aribeth
Aribeth [2766]
"Csak a fene akar minden szintetikust kiirtani."

Igen, ezzel teljesen egyetértek, ráadásul Shepard is hisztizhetett volna a végén, hogy "de igenis lehet béke szintetikusok és szervesek között, most mégis mi a f*sznak kell kinyírnom a zseblámpafejűeket meg Joker csaját?".
subject17
subject17 [7043]
Csak a fene akar minden szintetikust kiirtani. Haljanak a reaperek (felőlem Shepard is), de ott szoptam a quarian-geth dologgal, végigmentem a gethek "világán", végre elértem a békét, erre irtsam ki őket?

Szerk.:
@MattMatthew: Gondolom amikor megtaláljuk az ember-reaper barátunk maradványait a Cerberusnál, ott van valami változás. Csak tipp, egy végigjátszásom volt csak, megsemmisített bázissal.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Aribeth
Aribeth [2766]
Ezt a "semminek semmi értelme" dolgot én sem egészen vágom. Az odáig rendben, hogy a Guardian-magyarázat furcsa, bűzlik, gyenge, a Bioware ezt elqrta. Az is rendben, hogy hiányzik a tisztességes epilógus, mintha csak azt mondanák, hogy "gyerekek, ebben és ebben a végigjátszásban ez és ez történt, innentől fogva próbáljátok magatok elképzelni, hogy kivel mi lesz a jövőben".

Nade a végén a galaxis népei megússzák a teljes kiirtást, destroynál a reapereknek pápá, ha ügyesek vagyunk, Shepard is életben marad, az űrhajók pedig továbbra is működnek, tehát szó sincs semmiféle új középkorról meg röghöz kötött fajokról. A galaxis fellélegezhet, elindulhat egy új korszak, halleluja. Szívás persze lesz, sokan fognak még meghalni a gyors utazás hiánya miatt. A népeknek át kell majd térniük a hosszú űrutakra, még szerencse, hogy az emberiségnek ebben jó százötven éves gyakorlata van. E szempontból nem is rossz, hogy csak negyven (?) éve fedezték fel a mass effect technológiát.

Vissza

Fórumszabályzat