28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mirror's Edge Catalyst

Creativ3Form
#44 Creativ3Form [33872]
Khm, a "grafika rossz" az a grafika nem rossz akart lenni.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2016.06.10. 09:00
Creativ3Form
#43 Creativ3Form [33872]
Annyi kimaradt, hogy a történet is elég kiszámíthatónak tűnik. Már most van a három főszereplőre elmélteme, hogy merre hány méterre veszet majd az utuk, cselekedeteik.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2016.06.10. 09:00
Creativ3Form
#42 Creativ3Form [33872]
Na, tegnap toltam vele egy jó másfél órát. Not bad. A hangulat még mindig nagyon adja, valamint a zenei betétek továbbra is remekül hangzanak. Az irányítást is csiszólták picit, valamint a harcrendszer is finomhangoéláson esett át. A grafika rossz, viszont csak alig-alig szebb a 2009-es résznél és azért ez picit cink sztem. Plusz eddig úgy összességében elmondható, hogy nem látni azt a 7 éves fejlődést vagy különbséget, ami a két rész közzött van. Ezt simán eladhatták volna 2. résznek, totál feleslegesnek érzem a reboot-ot, mivel annyival nem lett jobb az előzőnél. Hangyafasznyival csak. Mondjuk a kardomba nem fogok dőlni emiatt, mivel én az előzőt is szeretem, minden hibájával és rövidségével egyetemben. Viszont a 15 ropi tényleg elég borsós ár érte, de hát na...nem szeretek előrendelést visszamondani.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

GustyX
#41 GustyX [7048]
Én is terveztem, de van mivel játszanom, a polcra 15 ezer viszont sok érte, még esetleg steelbookkal is.
Előbb úgyis az EA Accessel próbálom majd ki, ha bejön, megveszem később. Ha nem, akkor nem

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2016.06.09. 18:15
Skorpio90
#40 Skorpio90 [5530]
15 ezret igen soknak tartom. 5 ezer forint fölött biztos, hogy nem veszem meg, pedig szeretem az első részt.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2016.06.09. 18:15
davkar9
#39 davkar9 [11521]
Szinte mindenki 7 pont körülre lőtte be, ami lefordítva közepest jelent. Gyenge a sztori, gyenge a harc, szóval kb. ugyanaz, mint az első rész, csak most szebb grafikával... Kár.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2016.06.09. 18:15
subject17
#38 subject17 [7046]
Van egy olyan érzésem, hogy sajnos nem lesz ebben akkora sztori, hogy teljes áron xboxra beszerezzem.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2016.06.09. 18:15
Creativ3Form
#37 Creativ3Form [33872]
Na, befizetett rá még valaki rajtam kívül? Most megy az install és gondoltam érdeklődöm tolja e már valaki a sztorit.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

davkar9
#36 davkar9 [11521]
Launch trailer

Egész meggyőző volt! Viszont a 15k-t soknak érzem érte, várni kell egy leárazásra.

Válasz erre

GustyX
#35 GustyX [7048]
Csúszás, megjelenés június 9.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

GustyX
#34 GustyX [7048]
Minimum

OS: Windows 7 64-Bit (use the latest Service Pack)
CPU: Intel i3-3250 / AMD FX-6350. (game equires at least quad-core)
RAM: 6GB
HDD: 25GB of free space
Video: Nvidia GeForce GTX 650 Ti 2GB or better/AMD Radeon R9 270x or better
Input: keyboard, mouse, dual analog controller

Recommend

OS: Windows 10 64-Bit (use the latest Service Pack)
CPU: Intel Core i7-3770 at 3.4 GHz/AMD FX-8350 at 4.0 GHz
RAM: 16GB
HDD: 25GB of free space
VIDEO: Nvidia GeForce GTX 970 4GB or better/AMD Radeon R9 280x 3GB or better
Input: keyboard, mouse, dual analog controller

Azt hiszem 4 dollárt meg fog érni, hogy kipróbáljam a Trialt Accesen.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

GustyX
#33 GustyX [7048]
Dev diary.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

GustyX
#32 GustyX [7048]
Némi újdonság.
Asztaaa!
Baromira várom.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

subject17
#31 subject17 [7046]
Amúgy szerintem felesleges ez a hosszú "avagy" topikcím, ez nem ME2.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

davkar9
#30 davkar9 [11521]
Hát nem tudom, ezúttal sem a történetéért fogjuk szeretni... Nem elég érdekes ez a fél-cyberpunk környezet. Akkor már inkább a deus ex.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2016.02.04. 20:26
Creativ3Form
#29 Creativ3Form [33872]
Elég jó lett ez a trailer!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2016.02.04. 20:25
GustyX
#28 GustyX [7048]
Trailer.

Hú de kurvára várom!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

GustyX
#27 GustyX [7048]
Megjelenés 2016. május 24.
Előnye: addig befejezek ezt-azt
Hátránya: basszák meg, már annyira nyúznám!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

MattMatthew
#26 MattMatthew [11915]
Ez is lesz PC-re?!

Man literally too angry to die

Válasz erre

GustyX
#25 GustyX [7048]
Látom, én néztem be, az előző részben is így látszódott.

Most kipróbáltam a Dying Light-ot, abban is határozottan tetszik az ugribugri.
Így ha abból indulok ki, hogy egy olyan játékban mit alkottak a készítők, akkor egy kifejezetten erre épülő cím esetében még többet ki lehet hozni. Ezért kezdtem el nagyon várni a játékot, hirtelen "most wanted" lett.
Steelbookkal vagy anélkül, mindenképpen első napi vétel lesz.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: subject17 2015.08.05. 12:25
subject17
#24 subject17 [7046]
Ott van az most is, az elején látszik. Gondolom amikor nem, akkor feljebb van a kamera.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2015.08.05. 12:19
GustyX
#23 GustyX [7048]
Állati kurva jó lesz!!!!

Okay, ez is trendi lesz az open worldjével, de bízom benne, hogy megmaradnak a speedrunok (trialok, challengek).

Meg én hiányolom Faith kezét futás közben. Az első részben emlékeim szerint mindig ott volt.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: Peace 2015.08.05. 11:06
Peace
#22 Peace [28897]
Állat lesz, imádtam az első részt!

Válasz erre

Előzmény: davkar9 2015.08.05. 10:23
davkar9
#21 davkar9 [11521]
Gameplay demó

Csini!

Megjelenés 2016. február 25.

Válasz erre

davkar9
#20 davkar9 [11521]
Kis gameplay.

Trailer.

Válasz erre

GustyX
#19 GustyX [7048]
Hirtelen nagyon türelmetlenül akarom ezt az új részt. Csak legyen PC-s verzió belőle, bár hülye lenne kihagyni ezt az EA.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

GustyX
#18 GustyX [7048]
wow, igen, király, zsír!!!!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

balays82
#17 balays82 [14276]
Akkor tényleg nem. Bízzunk benne, hogy a DICE jól el fog boldogulni a számára még ismeretlen stílusban. A Frostbite 3 engine kiindulási alapnak jó lesz.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2013.06.12. 20:58
Creativ3Form
#16 Creativ3Form [33872]
Persze, hatalmas kockázattal jár, de ha a mechanika működik, mind az ugrálós mind a harci részeknél (ez utóbbira rá is fér a csiszolás, főleg a lövöldözős részekre), és rittyentenek egy jóféle történetet (ha már az előzőt nem tartották elég jónak ahhoz, hogy folytassák) akkor nagy baj nem lehet.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: balays82 2013.06.12. 20:56
balays82
#15 balays82 [14276]
Úgy látszik, a nyitott világ az új varázsszó. Nem véletlenül, most már van hozzá annyi számítási kapacitás, hogy bátran bele lehet vágni. Csak ezt azért nem olyan könnyű jól csinálni.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2013.06.12. 20:20
Creativ3Form
#14 Creativ3Form [33872]
Új infó...nyitott világú akciójáték lesz a reboot. Oda megyünk, ott ugrálunk és annyiszor ahányszor csak akarunk. Ez azért elég jól hangzik.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

sipec
#13 sipec [19623]
oh igen, screw you, nvidia

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2013.06.11. 19:42
GustyX
#12 GustyX [7048]
A történet nem annyira, annál inkább a játékmenet vonz a játékban. A reboot engem nem zavar, csupán ami más hasonló esetekben. A korábbi történések mintha modernebb, futurisztikusabban hatnának.
Várjuk szeretettel, csak a Physx-et lehessen kikapcsolni

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Gobiakos
#11 Gobiakos [13332]
Beszerezve, elkezdve. Nnnna!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2013.06.11. 00:27
Madrac
#10 Madrac [4264]
Gondolom elvetettek a trilogia otletet es egy jatekban le akarjak rendezni az egeszet. Ha a reboot jelen esetben nem az "egyszerusitsuk le mig elveszik az ertelme es eredetisege" lesz akkor nincs veszve semmi.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

sipec
#9 sipec [19623]
omg, sirnak az angyalkak

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2013.06.11. 00:18
Creativ3Form
#8 Creativ3Form [33872]
Pedig ez sajna tény, a kiadó ugyan is egy sajtóközleményben írta ezt. PC-re meg jön, csak az Electronic Arts Magyarország zavart össze azzal, hogy nem írták a PC-t, csak az új generációs konzolokat. De sajna a reboot része tényleg igaz.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2013.06.11. 14:49
Peace
#7 Peace [28897]
Akkor ma másodszor is hangozzék el a BE*ASZNA!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2013.06.11. 14:07
Creativ3Form
#6 Creativ3Form [33872]
Azt olvastam, hogy nem folytatás, hanem reboot lesz a játék. Faith is teljesen új eredettörténetet kap. Érdekes döntés (ami mellesleg rohadtul nem tetszik nekem).

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Peace
#5 Peace [28897]
Beba**na!!!!!!! Pont most erre ébredtem, hogy ott figyelt az előzetes a falon...fel is dobta a hangulatomat!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2013.06.10. 23:15
Creativ3Form
#4 Creativ3Form [33872]
Hát, finoman és nőiesen fogalmazva...igen.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2013.06.11. 00:18
Gobiakos
#3 Gobiakos [13332]
Szóval azt mondjátok, hogy már réges régen pótolnom kellett volna az első részt...?

Válasz erre

Creativ3Form
#2 Creativ3Form [33872]
HA jól hallottam, csak új generációs konzolokra jelenik meg. De remélem, rosszul hallottam. Egyszerűen NEM TEHETIK MEG a PC-sekkel, hogy kihagyják őket a folytatásból.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2013.06.10. 23:14
GustyX
#1 GustyX [7048]
Erről beszélt balays82

Előrendelve.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat