alap spoiler
SPOILER
Fórum » Beszélgetés a játékokról
A feladatokat általában kézfogósan csinálják. "Szereted a nonlethalt, na hát akkor mi lenne ha erre mennél *winkwink*".

.http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
4.5 giga, megjöttek a versenyek!
Már rég töröltem a francba azt a szart.
Új proci lesz majd ~január-februárban, akkor majd talán ránézek. Nem szabad bizalmat szavazni az ismeretlen fejlesztőknek, ennyi. Drága lecke, amit alapból is tudni kéne, szívtam, ez van.

Azaz jó játék, de valamiért, hogy is fogalmazzak, nincs az a "tűz", mint más hype címeknél. Történet* is lassan bontakozik ki, első résznél azért jobban átjött a dolog. Ők a ge*ik, ~ismerjük is őket, jöhet a nyaknyiszálás. Itt most nem érzem ezt, csupa ismeretlent kell öldösgetni. Persze lehet, hogy már megint "rosszul" játszom. Jobb felső sarok, aka lopakodás és nonlethal. Ezúttal többször van dühroham - "honananbüdösfrancbólvettélészre, ugh, *nyisz* *szúr* *vág*.
Utána visszatöltök. Az tetszik, hogy a menüben lehet nézni a statokat, minden villám után odakattintok dobogó szívvel, hogy na most mi is történt.
A stílus miatt kellett a moslékosított id5. A rage ugyan pocsék volt, de azért a Wolfensteinnél már láthattuk hogyan is lehetne jót csinálni ezzel a motorral.Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Ultra, 60fps. Ennyi. Mafia 3-as csapat elmehet a picsába.
Új patch, mondom hátha. Loading, logók, corvo-emily feles arc. Oké, most jön a szokásos kidobás, bamm, ott vagyok a menüben.
Whaaaat?!
Dörzsölöm a tenyerem, indítás. Mégis kidob.
Amikor éppen árcsökkenés van akkor már jön is az új proci, de hátha addig rendbe szedik. Nagyobb esély van rá, mint arra a szájbevert mafia 3-ra...
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Várom a peccset, addig nem nyúlok hozzá.Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
Átverni se tudtam annyira könnyen az ellent, simán sokkal többet észrevesznek, mint az első részben. Persze lehet csak beképzelem.
De volt olyan is, hogy ami befelé működött, az kifelé már nem, és az egyik kis szivesség küldinél pl. egy hullával a vállamon kellett alternatív útvonalat keresnem. 
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Gondolom a játék most is tálcán kínálja a nonlethal megoldásokat és lopakodásnál az útvonalak szinte ki vannak táblázva.
Max majd az újrázásnál, amikor már kiismertem a játékot. Addig, porladó hullák hajnala van. 
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Bár az mindig csak az acsi-ig tart, utána jöhet a nyaknyiszálós végigjátszás.
Cirka 3 órám van benne, lopakodó üzemmód, de azért a rosszarcokat, akik keresnek és az a céljuk, hogy kinyírjanak, azokat nem kímélem. Az első képességem amit felfejlesztettem, az a "ha megölsz valakit, azonnal elporlad a teste, nem hagyván maga után nyomot" képesség volt.
Így a "chaos" levelem is alacsony igaz, a "légy kíméletes, ne ölj meg senkit" extra lehetőség kukázódik.
Ám az első észt is így játszottam, és a jó, azaz a "városban helyreállt a rend" befejezést kaptam, nem pedig a káoszos, a város romlásnak indult véget. Itt is ebben reménykedem. 
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Első részt megjelenéskor kihagytam ugyan, de nem rémlik, hogy ott is hasonló helyzet lett volna. Ez meg most valami új/átalakított motor, oké, de ültek rajta vagy 4 évet, igazán összejöhetett volna egy stabil launch. Persze az arkham játékok is milyen jó portokkal érkeztek aztán láttuk mi volt az AK.
Ahogy kimegyek a nyílt terepre, azonnal FPS csökkenés, akadozás. Nem a játszhatatlan szinten, de pont annyira, hogy egy bizonyos idő után már ne csak zavarjon, hanem idegesítsen is. Kár érte, mert alapjáraton játszatná magát a game, elképesztő hangulata és atmoszférája van, csak hát az a fránya PC-s port...Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Amikor annó előrendeltem, akkor még nem voltak benne ezek az extrák,de aztán egyszer, amikor hónapokkal később átnéztem a honlapon az előrendeléseimet, akkor már le volt írva részletesen, hogy ezek is benne lesznek, és nem lesz drágább. Mondom király.
És amúgy mennnnnyire jól tettem, hogy felmentem átnézni a megrendeléseimet, mert a Steamen pont abban az időben volt akciós az első rész felújított változata, és nagyon szemeztem vele...
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Új játék megjelenésekor vajon mit kapunk... A szokásos dumákat el lehet most már felejteni. Ugye eddig az ment, hogy fújfúj PC, mert lelopják. Denuvo és egyéb fél év-büdös életbe se /ha akkor is csak megszorításokkal védelmek mellett ez már elég gyenge érv. Így most maradt a fújfúj PC, nem jók a számok. De hát baszki, mégis mitől lenne? Jönnek ezek a félkész szarok, persze, hogy rosszak lesznek eladási mutatók és az értékelések. Viszont így mondhatják, hogy minek foglalkozzanak a PCvel. Ki van ez találva...
Nem is idegeskedem már rajta, egy ME és DA újrajátszást mondtam le emiatt, legalább most nyugodtan visszatérhetek azokhoz.
Év végén viszont így nem úszom meg a gépfejlesztést.
Leglegnagyonfontosérdekel cím az elkövetkezendő időben majd csak a MEA lesz, az meg frostbite tehát 99%, hogy elmenne. Most még rá lehet fogni, hogy az én "hibám", de ha 150k+ beleölése után is csak a baj van ezekkel az optimalizálatlan szarokkal, akkor már kicsit morcos leszek.
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Egyes nyílt terepeken 15 fps, egér akadozások, és néha érthetetlenül alacsony textúrafelbontások. A fejlesztők első tanácsa: kapcsoljuk ki a TXAA-t.
Pedig már kezdtem azt hinni, hogy az év végére mindenki összeszedte magát (BF1, Titanfall 2 és az új CoD remek porttal rendelkezik ugye), de tévedtem. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!



http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Mondom nincs kihúzva, de jobban rá kéne hangolódni. Ha most nem is, akkor majd tavasszal. Az első részt is valami évközi akcióban zsákoltam be.

Man literally too angry to die
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

"..jogában áll, hogy eszméletlen maradjon.. bármit is mond, senkit se érdekel.."

"..jogában áll, hogy eszméletlen maradjon.. bármit is mond, senkit se érdekel.."

Man literally too angry to die
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Man literally too angry to die
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.