Manchester United

Írd ide hozzászólásod:

joccc
joccc [3023]
Igen, ezt jól megfogalmaztad! Tehát pszichikailag érezni,h 1értelműen megmozdult valami,sajnos kézzelfogható bizonyítékunk nem volt erre (győzelem),de fizikai hatása is volt annak,h a fejekben változás következett be ( érdekes ezt leírni,de nem kapott ki a United,mert sztem ebbe a meccsbe még az is benne volt...),mert lőttek 2 gólt,s ami még ezen kívül szembetűnő volt az a 2. félideji esetenkénti 5-10 perces nyomás.

Szerencséje van a Unitednek,mert van lélegzetvételnyi ideje kilábalni ebből,de nem tudom,h ki lehetne-e lábalni klasszis szintű középpályás nélkül,nemzetközi porondon ebből a mélyütésből,habár kezdett villogni a középpálya -ezt hozzá kell tegyem-,de ez nemzetközi porondon kevés,ahogy mutatja is sajnos a BL csoportkör táblázata.

Nekem teljesen úgy tűnik,h valamit megváltoztatott a tavalyik BL "vereség" a Unitednél. Én nekem akkor is úgy tűnt,meg most visszamenőleg is úgy tűnik,h nem kellő alázattal mentek ki akkor a játékosok a pályára,s teljesen lerombolta az önbecsülésüket az a vereség. Azóta persze (az éveleji jó kezdés) próbálják visszaszerezni ezt az elveszett önbecsülést,de nehezen bírkóznak meg vele. Persze lehet,h nem erről van szó aboszolúte,csak nekem teljesen ez jön le.