Én most játszom a játékkal, és talán Raistlin666 fogalmazta meg a legjobban: "Mint játék 6/10 kb. Ha metál szerető az ember, na akkor 10/10."
Ez tényleg így van, dúskál a játék az insider poénokban, amik miatt egyszerűen lehetetlen leállni róla

És ezáltal baromira szórakoztató. De akinek ezek nem mondanak semmit, annál megértem hogy nem lelkesedik.
Amikor megtaláljuk a "Kill Mastert" és megjelenik Lemmy, hát azon én halálra röhögtem magam. De aki nem tudja, hogy ez miért poén, nyilván nem is fogja érteni.
Meg nekem az is nagyon tetszett, amikor a játék elején már várom a találkozót Lars-szal, az ellenállás vezéregyéniségével, és már magam elé képzelem az alacsony, köpcös, kopaszodó kis dán fickót...

Erre megjelenik egy jó kiállású, kigyúrt, szőke hajzuhataggal bíró forma

Ez még talán egy kis fricska is a készítők részéről, nagyon találó
Még csak az elején járok, de engem nagyon szórakoztat a játék. A "főmenü" is nagyon király szerintem
