28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Új Creative videokártyák Radeon processzorral (Hírek)

Thales
#2 Thales [2]
Szerintem a többi XT is nagyon jó, és amit meg te mondasz azzal az az egy baj hogy nem mindenkinek elérhető áron van.

És itt ezen az oldalon hogyan lehet játszani!!.

Válasz erre

Petter Solberg
#1 Petter Solberg [1940]
Ez a 9800XT nem lesz rossz, de a tobbi...!

Abit NF7-S, AMD XP 3000+, Club 3D R. 9600Pro, 1GB RAM (400MHz), P380-as 2.1, 300W-os Codegen, stb...

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat