28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

War Front: Turning Point demo (Hírek)

Barthezz
#5 Barthezz [54710]
Nah ha lesz idom én is megcsekkolom a demót. A képek alapján nagyon hangulatosnak tűnik a játék, tiszta RA2 feelingje van, azt meg imádtam anno

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

KisCsirkee
#4 KisCsirkee [16989]
Őszintén a béta vezió először nagyon tetszett, de ez az SP demó elég ratyi. Ennek a gamenak a skirmish és a multi az erőssége nem az SP kampány. De az jó, h magyar bort isznak

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2007.01.11. 21:47
Tib
#3 Tib [897]
A játék valószínűleg nagyon tetszene, ha érdekelne ez a második világháborús téma. Most ez tényleg jól ki van találva, jók az átvezető animációk, olyan filmes lett. De mondom, valahogy már unom a 2. világháborút...

Mostmár itt az ideje egy űrstratégiának is... Mondjuk az imperium galactica 1 nyomdokain...

A számítógép embertelen: egyrészt tökéletesen programozott és szabályosan működik, ráadásul teljesen őszinte. - Isaac Asimov

Válasz erre

Razor03
#2 Razor03 [14703]
Aki próbálta írjon véleményt. Nekem most a CoH van tervbe véve.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
War Front: Turning Point demo (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat