28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Singularity trailer (Hírek)

Creativ3Form
#7 Creativ3Form [33872]
A videó alapján tényleg, de a GameStaros fiúk kipróbáltak egy demo bétát és dicsérik, hogy naggggyon jó! Reméljük igazuk van.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: dghost 2009.02.24. 18:30
dghost
#6 dghost [2807]
A wolfenstein az eddig látott képek/videók alapján felejtős(olyan Solider of Fortune PayBack kategória), viszont ez (eme videó alapján) akár még jó is lehet.

Válasz erre

Előzmény: balays82 2009.02.24. 17:28
balays82
#5 balays82 [14276]
Azért a TimeShift-et fejlesztő Saber Interactive és a Raven Software nem ugyanaz a kategória, annak ellenére sem, hogy az utóbbi években (mondjuk a Jedi Knight részek óta) a Raven sem tudott összehozni igazán jó játékot (a Quake 4 is erősen határeset). Én a múlt alapján bízom bennük, remélem, hogy a Singularity és az új Wolfenstein is megfelel majd a várakozásoknak. Meg azért az sem mindegy, hogy csak néhány másodpercet lehet ugrálni az időben, vagy évtizedeket.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2009.02.24. 16:44
Creativ3Form
#4 Creativ3Form [33872]
A videó alapján ígéretes, bár ez annak idején a Time Shiftről is elmondható volt, azt végül egy nagy rakás...remélem ezzel nem így lesz, várjuk.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: PC Dome 2009.02.24. 10:56
Hofi
#3 Hofi [1579]
Nagyon jó a videó. Isten adja, hogy olyan jó legyen mint a Bioshock. Az volt számomra az utóbbi idők legjobb FPS-e.

Válasz erre

dghost
#2 dghost [2807]
Hoppácska! A videó alapján ez igencsak jónak tűnik! Kíváncsi vagyok mi lesz belőle...

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Singularity trailer (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat