28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2020-ban érkezik a Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: 2020-ban érkezik a Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Folytatást kap a 15 évvel ezelőtti vámpíros akció-RPG.

TBone142
#10 TBone142 [416]
"Bár egy remek univerzumot választottak a fejlesztők, nem sikerült visszaadniuk annak hangulatát, mindemellé pedig csapnivaló harcrendszer társult."

wat

Én nem tudom, minek sikerült akkor visszaadniuk a hangulatát, de nekem baromira bejött. A harcrendszer sem volt annyira gáz. Plusz az unofficial patch sok dolgot megold már. Kíváncsian várom a fejleményeket! A Bloodlines-nál jobb vámpíros játék egyszerűen szerintem nem létezik (illetve talán a Soul Reaver, de nem egy kategória a kettő) és mint RPG is a kedvenceim között van.

Válasz erre

xeLaR
#9 xeLaR [4247]
cRPG lehet, de akció-RPG-ről van szó

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2019.03.22. 16:00
Gerry
#8 Gerry [8082]
'Nem hiszem, hogy jelenleg tudna-e bármelyik stúdió egy ilyen változatos játékot alkotni, mint amit akkor a Troika megkísérelt' - regen minden szebb es jobb volt, foleg C64-en Az utobb 15 evben azert talan keszult par cRPG ami icipicit kiforrottabb es komplexebb volt mint a Bloodlines

Ellenben a trailer abszolute remekul hozza 2004 hangulatat, mind grafikailag -bar ez nemileg tulzas- mind hangulataban (szexi vampir! jokepu vampir! varos a jatszotered! sotetseg es nezd ujra az Angel osszes evadjat!) - erosen benacska. Ettol fuggetlenul nyilvan remeljuk maga a vegeredmeny jo lesz.

Válasz erre

Előzmény: xeLaR 2019.03.22. 09:36
Artyom
#7 Artyom [213]
Annál jobb vámpíros játékot azóta se csináltak. Egy dolog idegesített rettentő módon, mégpedig hogy a tremere karaktert teleaggatták szemöldökpiercinggel. Csaknem az összes karakter kapott piercingekből, talán mer akkoriban ez volt a divat. Dizájnert kedvem lett volna fojtogatni ezért, illetve a fejecskéjét ide-oda csapdosni.

Válasz erre

xeLaR
#6 xeLaR [4247]
Én vevő lennék rá
De tekintve, hogy jelenleg is patchelgetik a játékot a rajongók, valszeg hamarabb jönne ki vmi hasonló a kezük által, mint egy hivatalos remaster

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Válasz erre

Előzmény: GeryG 2019.03.22. 09:39
Peace
#5 Peace [28884]
Redemption is nagy kedvenc volt!!!! Bloodlines-t is imádtam! Tuti előrendelős a "Blood Moon Edition" PS-re!!!!!!!!

Válasz erre

GeryG
#4 GeryG [2377]
Lehet, azzal járnánk a legjobban, ha inkább készülne egy Bloodlines Remaster?

Válasz erre

Előzmény: xeLaR 2019.03.22. 09:36
xeLaR
#3 xeLaR [4247]
Hát ez nem kicsi meglepetés, de mivel ebben még játékmenetről nincs szó, erős fenntartásokkal fogom kezelni ezt. Az eredeti játék bár erősen bugos volt (még most is emlékszem arra, hogy az első patch előtt nem is lehetett végigvinni a játékot, mert egy helyen állandóan leállt/kilépett hibával) egy nem túlzottan jó harcrendszerrel, de mégis változatos (egyszer őrült sorozatgyilkossal kellett találkozni, máskor egy szellem járta hotelben mászkálni, stb.) volt a küldetéseiben és a hangulat olyan egyedi volt, hogy egy kultuszjáték lett belőle.
Nem hiszem, hogy jelenleg tudna-e bármelyik stúdió egy ilyen változatos játékot alkotni, mint amit akkor a Troika megkísérelt, és kíváncsi leszek, hogy ez a fejlesztőgárda mit hoz ki ebből...

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Válasz erre

Sityi
#2 Sityi [1641]
Jó kis Diablo-klón volt az!

Válasz erre

Előzmény: GeryG 2019.03.22. 09:22
GeryG
#1 GeryG [2377]
Bár sokaknak a Bloodlines maradt meg, nekem valahogy a Vampire: The Masquerade - Redemption valamiért kellemesebb emlék volt.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat