28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sonic X Shadow Generations teszt – Sünparádé [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Sonic X Shadow Generations teszt – Sünparádé
A múlt és jelen Sonicjai mellé egy kedves rivális csatlakozik.

Barthezz
#3 Barthezz [54710]
Szuper! Köszi a választ, akkor felteszem a backlogomra. Beszerezni viszont majd később fogom egy nagyobb akció keretében, mert teljes áron nem venném meg, miközben csak egy mondhatni DLC, ami érdekel belőle.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Onimushaman 2024.10.21. 16:37
Onimushaman
#2 Onimushaman [9]
Az első perctől fogva játszható, lényegében engem is ez érdekelt jobban hasonlóan hozzád. Teljesen külön van a 2 kampány, külön mentéssel kezeli azokat a szoftver.

Válasz erre

Barthezz
#1 Barthezz [54710]
A Shadow kampány játszható külön, önállóan is vagy teljesen be lett építve az alapkampányba? Anno a Generations kampányt végigjátszottam 2012-ben és nagyon ritkán újrázok egy már kijátszott játékot, így csak az új kampány érdekelne, ha amúgy minden ugyanaz maradt, csak jobb grafikával és irányítással.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat