Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Battlefield 6 teszt – Utoljára az első világháborús rész volt olyan szórakoztató, mint ez [hozzászólások]
Kapcsolódó tartalom: Battlefield 6 teszt – Utoljára az első világháborús rész volt olyan szórakoztató, mint ez
A Battlefield V középszerű volt, a Battlefield 2042 pedig nevetséges. Ez viszont most nagyszerű.
Igen, lehet mondani, hogy az optimalizáció jól sikerült és kellő kompromisszumkészséggel egy kávéfőzőn is elfut a játék. Lehet, hogy e téren picit szőrösszívű voltam. ¯\_(ツ)_/¯
"elfér a játék alá a combosabb PC." - i7-6700, 2080 RTX Ti, 16 GB RAM, és nálam bőven elfut a multi is. Néha vannak röccenések, ezt kár tagadni, de meglepően jól optimalizált játékról van szó szerintem. Nyilván nagyrészt tökig levett beállításokról beszélünk, de kifejezetten jó munkát végeztek ezen a téren.
Egyébként nagyon emlékeztet a Bf3-ra, kicsit szegényes a pályák felhozatala, de jó érzékkel előbb megjelentették a játékot minthogy teljesen kipofozták volna ezt a részt, novemberben pedig jönnek mapok elvileg.
A supportot illetően továbbra is az az érzésem, hogy elkefélték a kaszt-felosztást, amikor a 4 kasztra álltak át. Infantry mapokon is az engineerek mennek legjobban érzésre az smg-k miatt, viszont supporttal kb lehetetlen érvényesülni, HP-pakk nem kell senkinek az automatikus élettöltés miatt, ammo szintén felesleges mert előbb hal meg a játékosok 98%a minthogy kifogyjon. Ebben az értelemben továbbra is a Bf2 volt a legjobb (meg úgy mindenben, persze
). Jó öreg [Dome] Community...
Sajnos a légi részt annyira nem érzem, nagyon fura lett nekem az irányítás, vszg. nem egér-bill a célszerszám ide.
Egyébként nagyon emlékeztet a Bf3-ra, kicsit szegényes a pályák felhozatala, de jó érzékkel előbb megjelentették a játékot minthogy teljesen kipofozták volna ezt a részt, novemberben pedig jönnek mapok elvileg.
A supportot illetően továbbra is az az érzésem, hogy elkefélték a kaszt-felosztást, amikor a 4 kasztra álltak át. Infantry mapokon is az engineerek mennek legjobban érzésre az smg-k miatt, viszont supporttal kb lehetetlen érvényesülni, HP-pakk nem kell senkinek az automatikus élettöltés miatt, ammo szintén felesleges mert előbb hal meg a játékosok 98%a minthogy kifogyjon. Ebben az értelemben továbbra is a Bf2 volt a legjobb (meg úgy mindenben, persze
). Jó öreg [Dome] Community...
Sajnos a légi részt annyira nem érzem, nagyon fura lett nekem az irányítás, vszg. nem egér-bill a célszerszám ide.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
