A játék Tnt 2 vel is folyamatosan képes futni és ezt a durva gépigényt amit nrob közétett is lejebb vették, mert az amit a pcguruban irnak azmég nagyon béta!
Tehát ha van minimum egy Gf2 ti pro Deluxod 64mb ddr ram akkor nem lesz gáz! de azért figyelj oda a többire is!
"Mindenben kételkedhetem, de abban nem, hogy kételkedem. Gondolkodom, tehát vagyok."
