28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Új Unreal Tournament 2003 képek (Hírek)

Szeder
#6 Szeder [628]
Nahh jo hireim vannak azoknak akiknek nem tul jo a videokártyájuk illettve gépuk!
A játék Tnt 2 vel is folyamatosan képes futni és ezt a durva gépigényt amit nrob közétett is lejebb vették, mert az amit a pcguruban irnak azmég nagyon béta!
Tehát ha van minimum egy Gf2 ti pro Deluxod 64mb ddr ram akkor nem lesz gáz! de azért figyelj oda a többire is!

"Mindenben kételkedhetem, de abban nem, hogy kételkedem. Gondolkodom, tehát vagyok."

Válasz erre

Moken
#5 Moken [1819]
Akkor no problem! Megnyugodtam.

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Válasz erre

nrob
#4 nrob [45]
PC GURU 2002/3:

2GHz Athlon XP,
256MB DDR RAM

GF2mx400: 640x480
GF2pro: 800x600
GF3ti200: 1024x768
Radeon8500: 1280x1024

Válasz erre

Eric
#3 Eric [20761]
Szerintem ezen fog futni, max. vissza kell venni a beállításokból.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Trebor 2002.03.27. 21:15
Trebor
#2 Trebor [2276]
tudja vki, hogy milyen gépen fog futni?
enyém: Intel Celeron 1Ghz, 192MBSD Ram, GeForce2 MX400 64MB, Sound Blaster Live!, Win 98

ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT

Válasz erre

Malakai
#1 Malakai [36]
Ez lesz a legjobb! Csak kár, hogy a gépem nem lesz elég izmos neki...

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat