28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Az AOD sztem is jó volt, nemtom miért szidták annyian! A Hall of Seasons helyszínek meg kifejezetten a régi misztikus TR hatást hozták benne vissza

Egy kis Legend kérdés: Hol lehet beállítani, ha egy pályát Time Trial módban akarok játszani?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Razor03
Razor03 [14703]
Egy a véleményünk . Azon érződött a "Core Design hátás". Ez a rész már valami egészen más, nem az az igaz Tomb Raider.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

_OBig_
_OBig_ [3]
Bocsánat.
Nem találtam ilyet U.R.H, így oldottam meg.

Az AOD után talán jó lesz, bár nekem még az is jobban tetszett, főleg, ha rendesen befejezte volna a Core.
OBig
OBig [95]
hdhd
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Mikor fórumozol a hozzászólások felett van egy olyan, hogy "adatmódosítás". Ott.

Holnap kezdem el a tr6-t. Régen egyszer már elkezdtem, de abba hagytam. Remélem utána a tr7 nagyot fog durranni.
OBig
OBig [95]
Egy kis OFF.

Nem tudja valaki, itt hol lehet megváltoztatni az INFO-s adatokat? Már egyik sem valós. Nem találok semmi "Profil" feliratot.
OBig
OBig [95]
Olvastam Razor03.
Csak vártam kicsit, nehogy elvegyem mások kedvét a véleményemmel.
Én annak idején a 4-nél csöppentem Lara elé, így visszafelé játszottam végig a részeket. De felköthetik a gatyót azok, akik most a Legenddel kezdték. És nem is biztos, hogy tetszeni fognak nekik sajna. Viszont sok fiatal állt neki TR-es pályákat szerkeszteni, és ez jó jel.
Razor03
Razor03 [14703]
Egyetértek.. ezt már én is írtam, visszább, meg mást is... csak az újoncok el voltak ájulva a 7. résztől így elveszett a hsz-k között a véleményem.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Barthezz
Barthezz [54711]
Pontosan, szép és jó a TR7, de vhogy nem éreztem azt a TR feelinget, amit az eddigi összes rész alatt éreztem amit végigjátszottam. Sokkal jobb volt, amikor szabadon lehetett bolyongani az egyes helyszínek között és tetszoleges sorrendben megoldani a feladatokat, nem pedig egy full lineáris pályát követni Meg hát a játék "hosszúsága" is valóban egy vicc, a TR4-bol ha kiragadjuk pl. Alexandriát, az kb. egymaga olyan hosszú volt, mint az egész TR7, csak a TR4-ben ez kb. a játék negyede volt mindössze Meghát a végso foellenség is óvodásoknak készült, a többi TR-ben mindig szenvedtem a fomuftinál, itt meg 3-adszorra vagy 4-edszerre simán kinyírtam...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

OBig
OBig [95]
Osztom a véleményedet Barthezz 1713

Nagyon szép a grafika, vannak is benne jó ötletek, de rohattul lineáris, és piszok rövid. Nekem hiányoznak a fejtörők, a tárgyak, eldugott secretek megkeresése, és persze a nehézségi foka sem valami nagy. A Time Trial pedig szerintem egyenesen megöli az élményt. Ez már nem TR, vagy legalábbis nem olyan, mint az eddigiek. Nem is tud lekötni többszöri végigjátszásra. Kitoltam párszor, de elég is volt, megyek vissza, a remek szerkesztett TR pályákhoz.
Azokban aztán látszik, hogy mennyi ötletük van a rajongóknak, sok közülük leveri a főrészeket is.

Vissza

Fórumszabályzat