
!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Beszélgetés a játékokról

!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Olyan mintha egy másik játékkal jáccanék.
Amúgy működik a magyarosítás is. Na de most már ténleg legyen vége az off-nak, mert jön egy moderátor és seggbekú× engem.
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Én néha idegbeteggé változtam amikor napokig nem tudtam tovább jutni. Ez az első 4 tomb raiderre volt jellemző.
