
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Tomb Raider 7
De én egy firnyákosan furmányos cselekedettel megoldom ezt a gondot.

Ha ezt a hsz-t nem írom ide akkor u.annyi hsz-nuk lenne 
!

!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Hát ejha!!! Ennyhén szólva kijavít mindent a patch ami szar az alapba. Kurvára érdemes feltelepíteni. THX, hogy javasoltad!!!
Olyan mintha egy másik játékkal jáccanék.
Amúgy működik a magyarosítás is. Na de most már ténleg legyen vége az off-nak, mert jön egy moderátor és seggbekú× engem.
Olyan mintha egy másik játékkal jáccanék.
Amúgy működik a magyarosítás is. Na de most már ténleg legyen vége az off-nak, mert jön egy moderátor és seggbekú× engem.
Passz
.
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Magyarosítást ez befogja zavarni?
OFF:
Miután felteszi az ember a patch-ket megszűnnek a bugok és úgy már nem is olyan rossz..
Miután felteszi az ember a patch-ket megszűnnek a bugok és úgy már nem is olyan rossz..
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
kicsit off:
Most értem be a Louvre-be. Amúgy ténleg nem is olyan szar játék ez az angel of darkness mint amilyennek látszik elsőre. Irányítás elég szar, sokáig tart míg megszokod. Talán a sok bug idegesítő még. De viszont kurva hangulatos szerintem.
Amúgy én azért annak valamennyire örülök, hogy nincsenek benne nagy fejtörők, mert sajnos a mai rohanó világba nincs idő ilyen dolgokra.
Na jó ez nem volt komoly.
Én néha idegbeteggé változtam amikor napokig nem tudtam tovább jutni. Ez az első 4 tomb raiderre volt jellemző.
Amúgy én szivesen elfogadnék megint valami iszonyatosan hosszú tomb raider gémet baromi változatos helyszinekkel. (egyiptom, sivatag, anktartisz, egy hi-tech épület) ahogy a régi tr-kbe szokás volt.
Most értem be a Louvre-be. Amúgy ténleg nem is olyan szar játék ez az angel of darkness mint amilyennek látszik elsőre. Irányítás elég szar, sokáig tart míg megszokod. Talán a sok bug idegesítő még. De viszont kurva hangulatos szerintem.
Amúgy én azért annak valamennyire örülök, hogy nincsenek benne nagy fejtörők, mert sajnos a mai rohanó világba nincs idő ilyen dolgokra.
Na jó ez nem volt komoly.
Én néha idegbeteggé változtam amikor napokig nem tudtam tovább jutni. Ez az első 4 tomb raiderre volt jellemző.
Amúgy én szivesen elfogadnék megint valami iszonyatosan hosszú tomb raider gémet baromi változatos helyszinekkel. (egyiptom, sivatag, anktartisz, egy hi-tech épület) ahogy a régi tr-kbe szokás volt.

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
