28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lego Star Wars



Írd ide hozzászólásod:

Mattmaster
Mattmaster [9513]
TE mekkora egy farok vagy... Mért kéne bezárni? Éss pont te beszélsz lámerkedésről amikor itt helpezel? No comment, van egy szinted, az biztos...
bizkitman
bizkitman [3601]
Nah mindegy kész van...de lehet már be kéne lakatolni ezt a topic-ot alig járnak ide és a játék is elavult jah és egyedül is rá lehet jönni mindenre szal no lámerkedésKain te már fejből vágod a grevis pályátXD

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Vissza

Fórumszabályzat