Szóval MO.-n tudtommal csak itt hallhatsz UK hardcoret,a flyert amit néztél,sajnos már nem aktuális,szeptemberben lesz megint buli,mindenképpen gyertek el ha tudtok,nem fogjátok megbánni!

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -
Bexarok, ide el kell mennem. És a beugró sem vészes narancsrságra cuccban 
A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -
/

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k