28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Colussus
Colussus [2010]
A Colossus már be volt regisztrálva, ha jól emlékszem. A Slipknot meg nem sátánista banda, meg nem is sikonyálnak, tehát érdekes módon nem pentagramot használnak.

...non mollare mai...

andras_sz
andras_sz [8]
devilrise: Te nagyon kemény csávó lehetsz. Teljes szellemi erőddel nekem rontottál, de így sem értem miről fröcsögsz...
Colussus (colossust akartál írni biztos névnek : basztam megnézni a szar fos gyík Slipknot embélmáját, mert leszarom..csakhát gondoltam a kőkemény rokkerségből kifolyólag egy pentagrammot használnak jelként...de most már azért is megnézem a szaros jelüket.

(egy perc múlva)
észrevételeim:
1.) Ez egy kilenc ágú síkidom Colos
2.) Kinézetük alapján, ha eggyel kevesebb lenne az IQ-ja a csapattagoknak, már megtalálhatóak lennének a "Kis növényhatározó"-ban. (Héj devil! Vigyázz, mert utólérnek!)
3.) Legalább olyan kemény csávók itt a maszkjukkal, mint devilrise; ha valaki szájba verdesné őket, bizony-bizony megszeppennének

"...the Marlboro blows, I blow the smoke through my nose..."

Vissza

Fórumszabályzat