28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Ez a 7. rész nem jön be nekem mint tomb raider. Lara is úgy viselkedik benne, mintha nem ő lenne. Le is töröltem, mert teljesen másra számítottam. Jó játék, de én Tomb Raiderezni akartam.

Vissza

Fórumszabályzat