28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Drafta
Drafta [874]
Szerintem techno zenét nem igazán lehet rockosítani.
Technoban általában nincs túl sok vokál, amire lehetne alapozni.
A dallamot / ütemet / effekteket meg szvsz igen nehéz lenne dobra és gitárra vinni
borotvapenge
borotvapenge [2842]
Hááát, hogy valami techno zenét rockosítottak volna.. erről még én sem hallottam. De érdekes lenne. Perverz ötlet, de érdekes

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Rettenthető
Rettenthető [1963]
Gót, heavy és mittomén milyen metál, néha rock.

Nem mintha újabb vitát akarnék szítani, de egy kérdés.

Számtalan példát lehetett már hallani, hogy a rokc/metal műfajból kiragadnak egy-egy zenei műremeket, és azt fakezű állatok megechnósítva, révesítve (nevezzétek ahogy akarjátok) eladják, rossz esetben úgy tesznek, mintha ők is írták volna fullba.
Az érdekelne, hogy csak én vagyok alultájékozott és a techo világából is rockosítanak meg műveket, vagy ez a furcsa helyzet csak az egyik irányba működik?


A sokszög kérdése:

Ha 9 szög, akkor az Enneagram, az más kérdés, hogy alapértelmezésben az enneagramot nem így ábrázolják többnyire, szóval ez egyszerű kilencszög, oszt csókolom.
A tetragram pedig 6 szög annak ellenére, hogy a tetra négyet jelent, de ezesetben a tetra itt nem a szögek számára, hanem 4 betűre utal: JHVH (Jehova).

A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.

Vissza

Fórumszabályzat