Ezt a szimbólumot tuti nem a szlipknot találta ki. Már csak azért sem valószynű, mert a háromszögekből, négyszögekből kirakott szimmetrikus szimbólumok eléggé jellemzőek a keleti folklórra, értem ezalatt Egyiptomot, a muszlim kultúrát, illetve a zsidó kultúrát.
Ennyi.
A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval.
Erre a slipknotos vitára én csak annyit mondanék hogy arra nem gondolt senki hogy a slipknot találta ki azt a jelt...és mondjuk semmiféle ógörög alapja nincs?! Mert sztem így van...