28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Hevesi úr
Hevesi úr [410]
Ezt a szimbólumot tuti nem a szlipknot találta ki. Már csak azért sem valószynű, mert a háromszögekből, négyszögekből kirakott szimmetrikus szimbólumok eléggé jellemzőek a keleti folklórra, értem ezalatt Egyiptomot, a muszlim kultúrát, illetve a zsidó kultúrát.
Ennyi.

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval.

Biohazard
Biohazard [115]
Erre a slipknotos vitára én csak annyit mondanék hogy arra nem gondolt senki hogy a slipknot találta ki azt a jelt...és mondjuk semmiféle ógörög alapja nincs?! Mert sztem így van...

across those hearts

Vissza

Fórumszabályzat