28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Anarchy OnLine



Írd ide hozzászólásod:

Gyu
Gyu [101]
Helló Elf!

A szerveződő Guildről tőlem lehet infót szerezni. Egyedüli probléma, hogy Rubi-Ka 2-n és klános oldalon szerveződik a Guild. Ha Te RK1-en vagy és omni oldalon, akkor semmiképpen sem tudun együtt nyomulni. A játékszabályok ugyanis nem engedik meg, hogy a szembenálló frakciók tagjai egy guildben legyenek (arról nem is beszélve, hogy RK1 és RK2 között nincs átjárás)

Ha pedig kérdésed lenne, csak kérdezz bátran. Sajnos a 124. szintű omnik newm lehetnek játékmesterek, ugyanis az összes játékmester az ARK tagja és semlegesek, de az tény, hgoy elég sok magas szintű karakter lehet, aki tud és suzívesen segít. Én csak szerény 84. szintű vagyok

Te is írjál az Arénába!!!

elf
elf [25]
Üdvözletem Mindenkinek!
Egy hete kezdtem el játszani az Anarchy Online-nal. Előtte B.neten nyomultam először a Diablo 1-el, majd a Diablo 2-vel. De aki Diablozott, az tudja hogy egy idő után nagyon unalmassá válik a játék. Így tehát körbenéztem s több MMORPG közül a Dark Age of Camelot, valamaint az Anarchy Online tetszett meg. A Dark Age-et, egy kissé még kiforratlannak találtam, meg ott ugy a cd-t is meg kell venni. Az anarchy online-nal pedig csak le kell tölteni a cd-t s a regisztrálás után játszhatsz.
Lényeg a lényeg, letöltöttem, s azóta magával ragadott Rubi-Ka világa. Ég és föld a különbség a B.net s az Anarchy online között, Első napon csak ámultam, megnéztem a Rome-ban a naplementet, megbámultam Omni-I Entertainment égbeszökő épületeit, stb. Aztán másnap úgy döntöttem fejlesztem a karakteremet is . Másnap találkoztam egy játékmesterrel, aki készséggel segített, minden kérdésemre válaszolt... Tegnap, mivel nekem az Omni-tech céges világa jobban tetszik s ezért a cégesként nyomulok, megint ért egy meglepetés. Járőrőzés folyt, ahol Clan ügynököket kerestek, meg kellett mutatnom az ID Cardomat, mert addig nem mehettem tovább míg nem azonosítottam magam. Az ellenőrzést Omni-teches játékmesterek vegeztek, akik majd mind 124 szintuek voltak. Tehát én úgy látom azért van itt megfelelő interaktivítás, s változatosság. Nem pedig csak Meph-run s Cow-level .Még aznap úgy döntöttem egyenlőre maradok, fizetem a játék díját. Megéri!
Amúgy érdeklődnék, hogy az a, szerintem kevés, magyar aki játszik az AO-val, mind a Rubi-ka 2-es szerveren játszanak??? Nincs , aki a Rubi-ka 1-es szerveren játszik, s esetleg a cégesek sorait gyarapítja? Ugyanis egyenlőre rajtam kívül csak egy magyarral találkoztam, s azt vettem észre csapatban sokkal jobban lehet fejlődni. S a szervezödő Guild-ről honnan lehet több infót megtudni???

--=={Elf}==--

Vissza

Fórumszabályzat