
Lara meg eszméletlen jól néz ki, bár szerintem ezt nem kell elmondanom.
Az eddigi kedvenc részem a 3. volt! Kedvenc pályáim a Legendbe: Bolívia, Ghána és Nepál (na és imádok szédelegni Lara házában!)
Ezt a játékot 1 szóval lehetne illetni: bámulatos...
remélem készül a 8. rész! (a vége nagyon azt sejteti)
Lara is my sin x)
