28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

OBig
OBig [95]
U.R.H.!
Mi lett Kurtis Trentel?

Hát az AOD folytatásában kiderült volna, de mivel le lett lőve sajna a projekt, így már talán sosem tudjuk meg.

Legend magyarítás?

Nálunk, ( http://tombraiders.hu/ ) a leírásban benne van a szövegkönyv is, vagyis lefordítva minden. Még nem teljesen kész, de igyekszünk. És persze másolható, nyomtatható.
Maga a játékot még nem jöttünk rá, hogy lehet lefordítani, mert az AOD-nál még ergyszerű volt, de itt nincs külön .lng fájl. De rajta vagyunk.
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Na végeztem az "Angel of darkness"-el. Mostan végülis mi lett Kurtis Trentel? Láttuk meghalni, de Lara a végén nem talál holtestet és Kurtis fegyverét fogva besétál a sötétbe. Szóval mi lett szegény palival?

Lassan telepítem fel a Legend-t!

Vissza

Fórumszabályzat