Élménynek ott a dvd 5.1 -es hangzással, nagyképernyővel, kanapén elfeküdve!
Lehet lelámáznak ezért, hogy moziba milyen fasza hang van, meg ilyesmi, de nekem egy haza 5.1 -es hangzás nagyobb élménty nyújt, mint a mozikban.
"Kőkemény üzlet, és mind1 olyankor hogy hol nézi az ember a filmet":ezzel nem nagyon értek egyet, mivel(valóban) üzlet, épp ezért nem mindegy, h hol nézzük meg.
Az meg, h a készíttőknek az számít h minél többen nézzék meg a filmet, minél jobb véleményről legyenek egy alkotásról az "magánügy", nem tartozik az üzletbe.
Szvsz nagyobb oknak tartom a kurva magas jegyárakat!
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról