Kéne nekem egy kis segítség ! Szoval van valaki aki már végigjátszotta ? Vagy tudtok hozzá végigjátszást valahonnan ? El vagyok tévedve Ulm erődjében és nem találom az Elf király leányát ! Nagy probléma ugye ?!
Tud valaki úbaigazítást hogy merre leledzik őkegyelme ?
Kösz előre is !
-x- dobcsi - x-
