28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

pdobcsi
pdobcsi [4]
Sziasztok !
Kéne nekem egy kis segítség ! Szoval van valaki aki már végigjátszotta ? Vagy tudtok hozzá végigjátszást valahonnan ? El vagyok tévedve Ulm erődjében és nem találom az Elf király leányát ! Nagy probléma ugye ?! Tud valaki úbaigazítást hogy merre leledzik őkegyelme ?
Kösz előre is !

-x- dobcsi - x-

Vissza

Fórumszabályzat