28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Magic: The Gathering



Írd ide hozzászólásod:

Izsook
Izsook [375]
Helló mindenki, aki szereti ezt a játékot, és aki nem ! Írjatok a témával kapcsolatban. Ja és kutatok egy játék után, de inkább program, mint játék. Az a címe, hogy Magic: The Gathering Enciklopedia. Ha valaki tud egy linket, ahonnan le lehet tölteni, vagy akármilyen oldalt, ahol lehet onlinenon játszani írjon, mert nagyon szeretnék már játszani vele újra, már vagy egy éve nem gyilkoltam le senkit benne. Köszi bye!

"..Na csá gyíkok Én leléptem, nekem a beszélő szar már egy kicsit sok..." Erik Cartman South Park

Vissza

Fórumszabályzat