Szóval a grafikán szerintem szép, de ahogy a kocsin "keresztüljönnek" a fűszálak, kukoricaszárak az elég gagyin néz ki...
aztán amikor vagy 200 méteres szikláról "ugratok" le az alsóbb útra... nos semmi nem történik... tudom, ez nem a való világ, de akkor is...
Amúgy küldit nem csináltam, így arról nem nyilatkozok, de "szórakozásnak" biztosan megteszi, valóban qrva látványos és speciel amikor egy kabrióból "kilőttem" magam és ejtőernyővel ereszkedtem le... hú, az nagyon ott volt!

